Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Interní harddisky  >  Western Digital Caviar 2TB

Western Digital Caviar 2TB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
2TB disk WD Caviar Green potřebuje méně energie a zaručuje tišší a chladnější provoz stolních počítačů a externích úložišť. Nižší spotřeba energie – Ve srovnání se standardními stolními disky snížila společnost WD spotřebu energie až o 40%, a to díky kombinaci svých technologií IntelliSeek, NoTouch a IntelliPower. Podporuje ekologicky šetrné PC – Disky WD Caviar Green jsou v průměru o 4–5 wat...

Všechny nabídky pro Western Digital Caviar 2TB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Western Digital Caviar 2TB

2TB disk WD Caviar Green potřebuje méně energie a zaručuje tišší a chladnější provoz stolních počítačů a externích úložišť.
Nižší spotřeba energie – Ve srovnání se standardními stolními disky snížila společnost WD spotřebu energie až o 40%, a to díky kombinaci svých technologií IntelliSeek, NoTouch a IntelliPower.
Podporuje ekologicky šetrné PC – Disky WD Caviar Green jsou v průměru o 4–5 wattů úspornější než standardní stolní disky, a tím umožňují zákazníkům s vyššími nároky na úsporu energie postavit systémy s větší kapacitou a správným poměrem mezi výkonem systému, zárukou spolehlivosti a nižší spotřebou.
Chladný a tichý – Technologie WD GreenPower dosahuje nižších provozních teplot společně s vyšší spolehlivostí a nižším hlukem pro mimořádně tiché osobní počítače a externí disky.
IntelliPower – Precizní rovnováha mezi rychlostí otáčení, přenosovou rychlostí a algoritmy vyrovnávací paměti k zajištění výrazných úspor energie a solidního výkonu.
IntelliSeek – Vypočítává optimální vyhledávací rychlost ke snížení spotřeby, hluku a vibrací.
Technologie NoTouch pro bezdotykový pohyb hlav – Záznamová hlava se nikdy nedotýká povrchu ploten, což zaručuje podstatně menší opotřebení hlavy a média, stejně jako lepší ochranu disku při přepravě.
Technologie kolmého magnetického zápisu PMR – Využívá technologii PMR k dosažení ještě vyšší plošné hustoty.
StableTrac – Hřídelka motoru je připevněna na obou koncích, a tím dochází ke snížení vibrací vyvolaných systémem a stabilizaci ploten pro přesnější vyhledávání stop při čtení a zápisu. (pouze u modelů s kapacitou 2 TB)
Ideální pro:
Ekologicky šetrné osobní počítače a externí úložná zařízení vyžadující nižší spotřebu a chladný tichý provoz.
Podrobnější specifikace:
kapacita 2TB
PMR hlavy
rozhraní: Serial ATAII/300 – 3 Gb/s (Max)
technologie StableTrac a IntelliSeek
SecureConnect (zesílení konektoru SATA zamezuje praskání při manipula...

Parametry Western Digital Caviar 2TB

Výrobce Western Digital
Kapacita 2000GB
Rozhraní SATA
Otáčky 5400ot/min
Formát disku 3.5"

Podobné produkty

Podobné fráze: