Kde jsem:     >  Katalog   >  Počítače a příslušenství   >  Pevné disky (hard disky)  >  Interní harddisky  >  SanDisk Extreme Pro - Jednotka USB flash - 1 TB - USB 3.2 Gen 1

SanDisk Extreme Pro - Jednotka USB flash - 1 TB - USB 3.2 Gen 1

SanDisk Extreme PRO USB 3.1 1 T je vyměnitelné paměťové zařízení s technologií USB 3.1 (Gen 1) zajišťující superrychlý výkon, přeneste celovečerní film v kvalitě 4K nebo 4 GB dat za méně než 15 sekund a 1000 fotografií za méně než 25 sekund.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro SanDisk Extreme Pro - Jednotka USB flash - 1 TB - USB 3.2 Gen 1

Popis SanDisk Extreme Pro - Jednotka USB flash - 1 TB - USB 3.2 Gen 1

Alza.cz píše:

Paměťová karta micro SDHC, 32 GB, čtení až 100 MB/s, zápis až 60 MB/s, Class 10, UHS-I, U3, V30, A1
Paměťová karta SanDisk MicroSDHC 32 GB Extreme A1 Class 10 UHS-I (V30) je určena pro zařízení s operačním systémem Android. Rychlé stahování, vysoká kapacita a slušný výkon umožňují bezproblémové uložení Full HD videa. Maximální rychlost přenosu je 100 MB/s a kapacita paměti 32 GB. Vedle těchto parametrů se může karta SanDisk MicroSDHC pochlubit vysokou odolností, kromě vodotěsnosti se hodí zejména odolnost vůči nárazům a vysoké teplotě.  Základní vlastnosti paměťové karty SanDisk MicroSDHC 32 GB Extreme A1 Class 10 UHS-I (V30)Ideální pro operační systém AndroidKvalitní výkon a rychlé stahováníKarta SanDisk MicroSDHC je vysoce odolnáRychlost čtení až 100 MB/sKapacita paměti 32 GBSD adaptérBezplatná aplikace Memory Zone usnadňuje prohlížení a přístup k souborům z paměti telefonu

CZC.cz píše:

Rychlá paměťová karta typu SDHC Extreme Pro s kapacitou 32 GB, rychlostní třídy: Class 10 s minimální rychlostí 10 MB/s, V30 s minimální rychlostí nahrávání videa 30MB/s a UHS-I (U3) s rychlostí až 95 MB/s čtení a 90 MB/s zápis.

EuroKing píše:

Paměť:
Typ paměťové karty: SDHC
Kapacita paměti (GB): 32
Počet: 1
Vlastnosti:
Max. rychlost čtení (MB/s): 90
Max. rychlost zápisu (MB/s): 40
Třídy rychlosti:
Class 10: ano
UHS Class U3: ano
UHS-I: ano
Video Speed Class 30 (V30): ano

Exkalibr.cz píše:

Technologie paměťové karty:Micro SecureDigital High Capacity (micro SD HC); Kapacita (v GB):16- karta je vhodná pro mobilní smartphony a tablety s operačním systémem Android- s kapacitami až do 128 GB můžete nahrát až 13 hodin Full HD videa- vysoká rychlost čtení 80 MB/s, rychlost psaní nižší- UHS klasifikace: UHS-I (U1)- nahrávání videa: Class 10, vhodné pro natáčení Full HD videa ve vysokém rozlišení- na www.SanDisk.com/MemoryZone k dispozici aplikace pro spravování, zálohování a šifrování dat na kartě- díky adaptéru a vysokým kapacitám je možné kartu využít jako klasickou SD kartu a použít ji do vašeho fotoaparátu, videokamery, notebooku apod.- karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření- karta je kompatibilní se všemi microSDHC a microSDXC zařízeními a s použitím adapteru se všemi SD/SDHC/SDXC zařízeními- provozní teplota: -25oC až 85oC- skladovací teplota: -40oC až 85oC- rozměry: 14,99 x 10,92 x 1,02 mm
Parametry:Provedení: microSD High Capacity (microSDHC) Vč. adaptéru: SD adaptér Kapacita paměti: 16 GB Max. přenosová rychlost: 80 MB/s UHS: UHS-I Série: Ultra Třída: Class 10 | UHS Speed Class 1

Digiboss.cz IT, Elektronika píše:

SD HC UHS-I karta Extreme Go s kapacitou 32 GB značky
SanDisk
nabízí rychlost čtení 90 MB / s a zápisu 40 MB / s. Extrémní rychlost
je ideální pro zachycení nejlepších záběrů. Tato karta vám umožní
nahrávat v rozlišení 4K UHD, přičemž vaše video bude přeneseno na vyšší
úroveň.
Tato karta je kompatibilní se zařízeními podporujícími SDHC,
SDXC, SDHC a SDXC UHS-I formát. Tyto parametry z ní činí
ideální doplněk pro fotografování s rychlým či nepřetržitým snímáním. Přenášejte
snímky s vysokým rozlišením nebo videa s rozlišením 4K UHD z
digitální zrcadlovky nebo videokamery do počítače bez dlouhého
čekání.

Dlouhá životnost

Karta SanDisk Extreme SDHC UHS-I byla navržená tak, aby odolala
extrémním podmínkám.
Je tak připravená na otřesy, vysoké i nízké teploty, na vodu a dokonce
na rtg záření. Vychutnejte si vaše dobrodružství bez obav o životnost.
Navíc je 8 x rychlejší než běžné karty.
Chytrý software
 
Karta se dodává s RescuePRO Deluxe software pro obnovu dat.
Tento software umožňuje snadno obnovit soubory, které byly omylem
vymazány (ke
stažení na stránkách výrobce).
Vlastnosti:
SD HC karta Extreme Go s rychlostí čtení 90 MB / s a zápisu 40 MB /s
8 x rychlejší karta než obyčejné paměťové karty
Nahrávání videa Class 10
Video Speed Class 30 (V30) pro virtuální realitu a 360° video
UHS-I klasifikace: U3 je ideální pro natáčení Full HD a 4K videa
Funkce RescuePRO Deluxe pro obnovu smazaných dat
Odolná vůči teplotám, nárazu, vodě a rentgenovému záření
Specifikace:
Značka: Sandisk
Model: Extreme SDHC
Určení: paměťová karta
Kapacita: 32 GB
Rychlost:
Čtení: až 90 MB/s
Zápis: až 40 MB/s
Kompatibilita: formáty SDHC a SDXC, SDHC a SDXC UHS-I
Odolnost: teploty, náraz, voda, rentgenové záření
Teplota: < ...

U Foťáka píše:

- rychlá microSD™ UHS-I paměťová karta pro smartphony, tablety a výkonné kamery- rychlost zápisu až 90 MB/s- rychlost čtení až 100 MB/s- Class 10, UHS-I Speed class 3 (U3) a video Speed Class 30 (V30) ideální pro natáčení Full HD a 4K UHD videa- výkonnost potřebná pro snímání a ukládání videa a fotografií ve vysokém rozlišení- A1 pro rychlejší výkon aplikací- kapacita 32 GB- navržena s UHS-I sběrnicí - rozměry: 14,99 x 10,92 x 1,02 mm- provozní teplota: -25°C až 85°C- skladovací teplota: -40°C až 85°C- kompatibilní s microSDHC a microSDXC a díky adaptéru s SDHC a SDXC- karta je odolná vůči extrémním teplotám, nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči rentgenovému záření- funkci RescuePRO Deluxe pro obnovu smazaných dat lze stáhnout na www.sandisk.com

Super Gamer.cz píše:

Karta MicroSD Extreme od společnosti SanDisk s navýšenou úložnou kapacitou podporuje více zařízení, takže se místo technologií můžete soustředit na váš život.


Proč koupit paměťovou kartu SanDisk Micro SD?

Vysoká rychlost čtení a zápisu Díky rychlému čtení 160 MB/s azápisu až 60 MB/s, se aplikace a videa načítají rychleji a přenos souborů je rychlejší.
Dokonalý partner Využívejte nejnovější smartphony, tablety a fotoaparáty na maximum.
Paměťová karta velmi dobře funguje dokonce iv těch nejmodernějších zařízeních, a tak spolehlivě chrání vzpomínky na váš život.
Úžasná kapacita Stáhněte si více mediálních souborů a aplikací na váš smartphone nebo tablet.
Vždy se budete moci spolehnout na to, že máte dostatek místa.
4K UHD video Zachyťte momenty, na kterých skutečně záleží.
S kartou microSD Ultra můžete svým smartphonem, tabletem nebo fotoaparátem nasnímat tolik 4K videa bohatého na detaily, kolik si budete přát, a při tom budete mít jistotu, že každá z vašich vzpomínek bude v bezpečí.
Přehrávejte svá videa na svém 4K TV a prožijte nezapomenutelné chvíle stejně živě jako v den, kdy se staly.
Odolné vůči teplotě Tyto paměťové karty vydrží teploty od-25 ° až do 85 ° C.
Odolné vůči rentgenovému záření Chrání všechny vaše data před poškozením, které mohou být způsobeny ziariadeniami s rentgenovým zářením, jako např.
na letišti.
Odolné vůči magnetickému poli Paměťové karty Samsung odolají dokonce i magnetickému poli v síle až 15 000 gaussů-což odpovídá poli, které vzniká při magnetické rezonanci.


technická specifikace

Typ paměťové karty:
Micro SDXC

Třída:
Class 10, UHS-I V30 U3 A2

Kapacita:
64GB (Skutečná využitelná kapacita může být nižší v závislosti na formátování, operačním systému, aplikacích a dalších faktorech)

Rychlos...

promobily.cz píše:

Kvalitní značková paměťová karta SanDisk Extreme o kapacitě 64GB Class 10 UHS-I U3 V30 A2.

Díky parametrům karty micro SDXC UHS-I U3 Class 10 je vhodná k častému natáčení Full HD i 4K UHD videa.
Označení A2 je ideální pro rychlejší výkon mobilních aplikací.
Rychlost zápisu karty je 60 MB/s a rychlost čtení v zařízeních podporujících standard UHS-I U3 je až 160 MB/s.
Díky odolnému zpracování karty, které zajišťuje ochranu před nárazy a vlhkostí, budou Vaše data dokonale chráněna i v nepříznivých podmínkách, jako je například použití v GoPro kameře.

Karta je vhodná zejména pro použití v chytrých mobilních telefonech, tabletech nebo kamerách.
Baleno v blistru včetně adaptéru na velkou SD kartu pro použití do čtečky karet do počítače.

FotoŠkoda píše:

Čtečka karet SanDisk Extreme PRO SDHC/SDXC UHS-II nabízí nejsnazší a nejrychlejší USB spojení pro přenos dat mezi paměťovými kartami a vašim počítačem. Rozhraní USB 3.0 umožní rychlost přenosu dat 500 MB/s, což je desetkrát rychlejší než s USB 2.0. Rychle tak přesunete všechny své HD video soubory přímo z kamery do vašeho počítače. Jedná se proto o ideální příslušenství pro profesionální fotografy nebo kameramany, kteří často potřebují přenášet velké množství souborů do svého mobilního zařízení, nebo z něj. SanDisk Extreme PRO SDHC/SDXC UHS-II je dostatečně malý pro práci v terénu. Jeho jednoduchý a snadno přenosný design vám umožňuje ho mít neustále při ruce. Tato čtečka karet je samozřejmě zpětně kompatibilní i s USB 2.0, stejně jako UHS-I paměťovými kartami.

Okay.cz píše:

VELKÁ KAPACITA, PRO VŠE, CO JE TŘEBA. Rychlá a odolná paměťová karta je vhodná pro nejnovější mobilní a kompaktní zařízení. Je ideální pro natáčení Full HD videa ve vysokém rozlišení. DODATEČNÁ KAPACITA PRO VŠECHNA ZAŘÍZENÍ Paměťová karta má kapacitu 64 GB. Vhodná pro nasazení v digitálních fotoaparátech, kamerách, multimediálních přehrávačích a dalších zařízeních. RYCHLÝ PŘESUN MÉDIÍ Dlouhé čekání už je minulostí. Rychlost čtení až 90 MB/s. VYSOKÝ STUPEŇ OCHRANY Paměťová karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření, odolná vůči magnetu.

ExaSoft.cz píše:

SanDisk Ultra Extreme Go 3.2 USB 64 GB vyměnitelné paměťové médium s USB 3.2 umožňuje data přepisovat a mazat, tak často, jak je nutné, je až 35x krát rychlejší než standardní USB 2.0 disky přenos celovečerního filmu v kvalitě 4K za méně než 40 sekund a 1000 fotografií za méně než 60 sekund USB 3.2 je zpětně kompatibilní s USB 3.0, 3.1 i USB 2.0 rychlost čtení až 200 MB/s rychlost zápisu až 150 MB/s díky designu se zatahovacím konektorem je USB chráněn, když se nepoužívá SanDisk SecureAccess software ke stažení: chrání vaše soukromé soubory a zaheslované složky (128- bit AES šifrování) funkci RescuePRO Deluxe pro obnovu smazaných dat lze stáhnout na www.sandisk.com rozměry: 70,87 mm x 21,34 mm x 11,43 mm provozní teplota: 0°C – 35°C skladovací teplota: -10°C – 70°C

MALL.CZ píše:

Flash disk Sandisk Ultra Extreme Go (SDCZ810–256G-G46) má kapacitu 256 GB a konektor USB 3.2. Umožňuje přepis a mazání dat tak často, jak potřebujete a je 35× rychlejší než běžné disky s USB 2.0. Je vybavený šifrovacím softwarem na zaheslování vašich dat a funkcí pro obnovu smazaných dat.

Patro.cz píše:

SanDisk Extreme Go USB 3.2 Drive
Access and move critical content fast to stay ahead of tight deadlines. Success means being able to perform at peak speed and efficiency wherever, whenever. Speeds up to 400MB/s** read and up to 240MB/s** write (256GB*) plus elite reliability deliver a smooth workflow so you can work your way without slowing down. It lets you keep your data under your control so you can stay productive even when you have no access to the cloud. All of this powerful performance is housed in a sleek metal design that is as stylish as it is durable.
Features
Facing tight deadlines? The SanDisk Extreme Go drive lets you access and move huge files fast so you don’t have to slow down.
Bring this sleek yet durable drive wherever your work or passion takes you thanks to its premium metal design.
You need a drive you can count on wherever, whenever—the Sandisk Extreme Go drive is backed by the renowned SanDisk reputation or reliability.
Accelerate your workflow as you transfer, store and share critical content with super-fast USB 3.2 interface.
Put critical files in a vault folder to help keep them away from prying eyes with SanDisk SecureAccess™ encryption software.
Accidentally deleted important files? Recover them easily with the included RescuePRO Deluxe data recovery software offer (download required).

TECHNICAL SPECIFICATIONS

Capacity
256 GB

Dimension
7.4 x 18.0 x 60.3mm

Operating temperature
0 - 45°C

Storage temperature
-10 - 70°C

Compatibility
USB 3.2/USB 3.0 enabled (backward-compatible with USB 2.0)

Software
SanDisk SecureAccess™ software

Warranty
Lifetime limited

Parametry SanDisk Extreme Pro - Jednotka USB flash - 1 TB - USB 3.2 Gen 1

Výrobce Sandisk

Podobné produkty

Podobné fráze:

SanDisk Extreme Pro - Jednotka USB flash - 1 TB - USB 3.2 Gen 1 •  sandisk cruzer extreme go usb 3 1 128 gb   •  sandisk extreme go 128gb usb 3 0 cerna   •  sandisk cruzer extreme usb 3 0 16 gb   •  sandisk cruzer extreme 16 gb usb 3 0   •  sandisk extreme pre usb 3 0 128 gb   •  sandisk cruzer extreme usb 3 0 128 gb   •  sandisk cruzer extreme go usb 3 1 64gb   •  sandisk cruzer extreme pre usb 3 0 128gb   •  sandisk usb 3 0 16 gb cruzer extreme   •  sandisk extreme go 64gb usb 3 1 cerna   •  sandisk flashdisk ultra fit usb 3 1 128 gb   •  flashdisk sandisk ultra fit usb 3 1 128 gb   •  sandisk flash disk 16gb ultra luxe usb 3 1   •  flash disk sandisk ultra 16gb usb 3 0   •  flash disk sandisk ultra 128gb usb 3 0   •  flashdisk sandisk ultra usb 3 0 16 gb   •  sandisk ultra 16gb usb 3 0 flash disk   •  flashdisk sandisk ultra usb 3 0 128 gb   •  sandisk flash disk 32gb usb 3 1 ultra luxe   •  sandisk ultra luxe usb 3 1 flash disk 32gb   •  sandisk flash disk 32gb ultra luxe usb 3 1   •  sandisk ultra usb 3 1 gen1 128 gb   •  sandisk cruzer extreme 16 gb usb 3 0 cerny   •  sandisk cruzer extreme go usb 3 1 64 gb   •  sandisk extreme pro m 2 1 tb   •  sandisk ultra 16 gb usb 3 0 flash disk   •  flash disk sandisk usb 3 0 fd 16gb ultra   •  sandisk flash disk 64gb ultra luxe usb 3 1   •  sandisk ultra usb 3 1 gen1 128gb type c   •  sandisk ultra usb c 3 1 gen1 16 gb   •