Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Skate a inline  >  Inline chrániče  >  K2 SK8 Hero

K2 SK8 Hero

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Dětské inline chrániče K2 SK8 Hero pro všechny malé začínající bruslaře a bruslařky pro pocit jistoty a bezpečí. Trojsada chráničů K2 se skládá z chráničů kolen, loktů a dlaní. Chrániče nabízí důmyslný systém upínání a díky síťovanému materiálu jsou dobře prodyšné. Trojsada obsahuje chrániče zápěstí, chrániče loktů a chrániče kolen. Díky promyšlenému upínacímu systému dlouhých pásků chrániče ve...

Všechny nabídky pro K2 SK8 Hero

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis K2 SK8 Hero

Dětské inline chrániče K2 SK8 Hero pro všechny malé začínající bruslaře a bruslařky pro pocit jistoty a bezpečí. Trojsada chráničů K2 se skládá z chráničů kolen, loktů a dlaní. Chrániče nabízí důmyslný systém upínání a díky síťovanému materiálu jsou dobře prodyšné.
Trojsada obsahuje chrániče zápěstí, chrániče loktů a chrániče kolen.
Díky promyšlenému upínacímu systému dlouhých pásků chrániče velmi dobře drží po celou dobu jízdy.
Celá konstrukce chráničů je řešena pomocí dvojitého systému s prodlouženými pásky, který Vám poskytne výbornou ochranu spolu s maximálním pohodlí.
Prvotní ochranu před nárazem zajištuje pevná a lehká skořepina z umělé hmoty s větracími otvory. Pod touto skořepinou se pěna se speciální hustotou, která výborně tlumí nárazy, a který díky větracím otvorům zajištuje dobrý odvod tepla a vlhkosti. Materiál výstelky dobře transportuje vlhkost od pokožky a rychle vysychá.
Dodáváme ve speciální síťované tašce.

Parametry K2 SK8 Hero

Výrobce K2
Dětské Speciálně tvarované chrániče pro ochranu dětí Ano
Určení Set

Podobné produkty

Podobné fráze: