Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Inkousty, Cartridge  >  HP CM992A

HP CM992A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 229 Kč
Porovnat 6 obchodů
* Podmínky prostředí: Doporučená provozní vlhkost * Rozsah teprot při skladování (T-T): -40 až 60 °C * Provozní rozsah teplot: 20 až 25 °C * Skladovací vlhkost: 8 až 90% RH * Hmotnost a rozměry: Rozměry (š x h x v) * Hmotnost včetně balení: 0.63 kg (1.39 lbs) * Technické detaily: Tisková technologie * Barva: Žlutá * Technické detaily: Kompatifbilní produkty * Tiskové barvy: Žlutá * Hmotnost a roz...

Popis HP CM992A

EuroKing píše:

Tiskněte s HP Originální spotřební materiál HP je navržen tak, aby zajišťoval tisk nenáročný na údržbu. Upozornění na nutnost výměny inkoustových kazet a velkoobjemové inkoustové kazety zaručují minimální přerušení práce. Popis produktu Vyhněte se časově náročným pokusům a omylům díky bezproblémovému tisku s originálním spotřebním materiálem HP. Originální inkousty HP jsou navrženy a testovány společně s tiskárnou tak, aby poskytovaly konzistentní výsledky. Ostré, čisté a přesné kvality dosáhnete u každého výtisku. S originálními inkousty HP získáte unikátní kombinaci kvality, odolnosti a všestrannosti. Výsledkem budou konzistentně ostré a přesné linie, zářivé barvy a skutečně neutrální odstíny šedé na rychle schnoucích výtiscích odolných proti rozmazání. 400ml žlutá inkoustová kazeta HP 761 Designjet splní všechny vaše požadavky na tisk - od ostrých, přesných a nenákladných černobílých výkresů po výjimečné vysoce kvalitní prezentace. Originální tiskové materiály HP zajišťují vysoce produktivní tisk s nízkými nároky na údržbu. Technická specifikace Typ spotřebního materiálu: Inkoust Barva: Yellow Rozměry (Š x H x V): 174 x 114 x 53 mm Kompatibilní zařízení: Tiskárna HP DesignJet T7100; Produkční tiskárna HP DesignJet T7200

Patro.cz píše:

Prehľad
400 ml žltá atramentová kazeta HP 761 Designjet spĺňa všetky vaše požiadavky na tlač - od jemných, presných, cenovo výhodných nákresov až po pôsobivé, vysokokvalitné farebné prezentácie. Originálny spotrebný materiál HP poskytuje nízku údržbu a vysokú produktivitu tlače.
Funkcie
S originálnymi atramentmi HP získate unikátnu kombináciu kvality, odolnosti a všestrannosti. Dostanete konzistentné ostré, jasné a presné čiary a žiarivé farby - rovnako ako skutočne neutrálne sivé tóny - na rýchlo schnúcich výtlačkoch, ktoré sú odolné proti šmuhám.
S bezproblémovou tlačou pomocou originálneho spotrebného materiálu HP predídete pokusom a omylom, ktoré vás stoja veľa času. Originálne atramenty HP sú navrhnuté a testované s tlačiarňou, aby poskytovali jednotné výsledky. Získajte ostrú, jasnú a presnú kvalitu pri každej tlači.
Originálny spotrebný tlačový materiál HP je navrhnutý poskytovanie nízkoúdržbovej tlače. Upozornenia vám oznámia, že je potrebné vymeniť kazety a veľkokapacitné atramentové kazety udržiavajú prerušenia na minime.
Špecifikácie
Farba(y) tlačových kaziet
Žltá
Veľkosť kvapky atramentu
9 pl
Kompatibilné typy atramentu
Na báze farbiva
Prevádzkové požiadavky
Rozsah prevádzkovej teploty
20 až 25 °C
Rozsah skladovacích teplôt
-40 až 60° C
Skladovacia vlhkosť
Relatívna vlhkosť 8 až 90%
Rozmery a hmotnosť
Rozmery balenia (š x h x v)
174 x 114 x 53 mm
Hmotnosť balenia
0,63 kg
Čo obsahuje balenie
Záruka
Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania.
Čo je v krabici
Atramentová kazeta

CDRmarket.cz píše:

Originální cartridge pro tiskárnu HP. Skvělá volba pro každodenní tisk obchodních dokumentů, faktur, tabulek, grafů nebo obrázků.
Proč koupit naši originální náplň?
Originální cartridge = záruka přímo od výrobce tiskárny
100 % použití v tiskárně - spolehlivý a bezproblémový tisk
Použitím originální náplně prodlužujete životnost tiskárny
Osvědčená špičková kvalita - jasný a čitelný text, jemná grafika, kvalitnější obrázky
Použití originální kazety nabízí rychlý a vysoký výkon a přesto stabilní výsledky = EFEKTIVNÍ TISK
Jednoduchá instalace a údržba
Zajišťujeme bezplatnou recyklaci originálních náplní
Garance Vaší spokojenosti s použitím naší originální náplně
Kód výrobce: CM992A

Parametry HP CM992A

Výrobce HP
Barva Žlutá
Originální Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: