Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Inkousty, Cartridge  >  HP C51645A

HP C51645A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
C51645A hp černá inkoustová kazeta č. 45 rozlišení 600 x 600 dpi zaručuje vysokou kvalitu tisky, zvláště na originální HP média vylepšený pigmentový inkoust tvoří světlu i vodě odolné výstupy ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HP C51645A

Popis HP C51645A

Digiboss.cz píše:

HP no. 45 - černá ink. kazeta malá, 51645GE najdte na Digiboss.cz. HP no. 45 - černá ink. kazeta malá, 51645GE nabízíme i na splátky. Černá inkoustová tisková kazeta HP 45 (51645GE) obsahuje patentovaný černý inkoust HP s nímž tiskne černý text a grafiku profesionální kvality. Tato inkoustová kazeta obsahuje poloviční množství inkoustu oproti kazetě HP 45 (42 ml) a byla navržena pro uživatele s nízkým objemem tisku, kterým přináší nižší náklady. Výtěžnost až 415 stran. Kompatibilní s HP Deskjet 1220c (C2693A), HP Deskjet 1280 (C8173A), HP Deskjet 9300 (C8136A).. Poplatky : 0.000000

CDRmarket.cz píše:

Cartridge HP č.45. Originální černá inkoustová cartridge HP 51645AE. Objem náplně je 42ml. Cartridge vytiskne 930 stran A4 při pokrytí 5%. Černá inkoustová tisková kazeta HP č. 45 je ideální pro uživatele v podnicích nebo domácnostech, kteří požadují vysoce kvalitní a trvanlivý tisk. Používá pigmentový inkoust s vysokou sytostí s nímž tiskne čisté, ostré znaky na většinu bankovních/kopírovacích papírů pracuje také s barevnými inkousty HP. Inkoustová tisková kazeta obsahuje originální inkoust HP zaručující kvalitu a spolehlivost při každém tis ku.Ekonomický produkční ostrý tisk. Ideální pro papíry a fólie HP Designjet a také pro širokou škálu maloformátových médií HP.Pigmentový inkoust s vysokou sytostí vytváří ostrý, černý text a grafiku.Inkoustová tisková kazeta HP č. 45 (42 ml) vytiskne na papíry HP Deskjet přibližně 830 stran A4 při 5% pokrytí (počet stran závisí na způsobu použití). Inkoust na bázi pigmentu poskytuje sytější, vodovzdornější a světlostálejší tisky.Širší tiskový pás a vysokorychlostní tisková hlava s 300 tryskami pro rychlejší produkční tisk.Názorný ukazatel hladiny inkoustu na těle kazety.Každá inkoustová tisková kazeta HP sestává z integrované tiskové hlavy a zásobníku inkoustu a byla navržena tak, aby se snadno zasouvala a vysouvala a umožňovala čistou a rychlou výměnu. Výsledkem je nová tisková hlava a nová zásoba inkoustu při každé výměně inkoustové tiskové kazety a tedy maximální kvalita tisku a spolehlivost.Pouze pro Francii, Velkou Británii a Irsko: k dispozici také s 21 ml inkoustu (51645GE) v provedení se sníženým objemem/sníženou cenou pro příležitostné uživatele s omezeným rozpočtem.

MALL.CZ píše:

Černé inkoustové tiskové kazety HP 45 umožňují rozlišení 600×600 dpi a obsahují technologii pigmentového inkoustu, který podává výsledky nejvyšší možné kvality na tiskárnách HP Deskjet, Photosmart, Designjet a Officejet, především při tisku na papíry a fólie HP.

DATART.cz píše:

Čierna originálna náplň do tlačiarne značky HP. Z ponuky spoločnosti HP si môžete vybrať spotrebný materiál podľa toho, ako často a v akom množstve tlačíte. Štandardné atramenty sú označené modrou farbou škatuľky a sú určené pre bežnú tlač. Atramenty s vyšším objemom sú určené pre častú tlač a sú balené v zeleno označených škatuľkách. Špeciálne atramenty pre tlač fotografií a špeciálnych projektov sú v červene označených škatuľkách. Atramenty značky HP ponúkajú realistické Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Údaj pro boční dosah (pokud je uveden) se vztahuje k průměrně tištěné straně s krytím 5 % v režimu návrhu. Cartridge do tiskárny HP 51645AE (45), černá od výrobce HP v kategorii PC technika & kancelář|PC příslušenství|Náplně do tiskáren, pásky|Inkoustové náplně do tiskáren|Náplně do tiskáren HP|Originální inkoust do tiskáren HP. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Parametry HP C51645A

Výrobce HP
Barva Černá
Originální Ano

Podobné produkty