Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Inkousty, Cartridge  >  HP C2P26AE

HP C2P26AE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
HP 935XL Yellow Ink Cartridge

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HP C2P26AE

Doprava: 99 Kč
= 513 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis HP C2P26AE

DamiPrint píše:

Náplň do tiskárny HP C2P26AE, Žlutá (HP 934 XL) - kompatibilní (NEORIGINÁLNÍ KAZETA) je určena pro tiskárny:
HP OfficeJet 6812
HP OfficeJet 6815
HP OfficeJet Pro 6230
HP OfficeJet Pro 6830
HP OfficeJet Pro 6835

Digiboss.cz píše:

Xerox alternativní INK HP C2P26AE pro OfficeJet Pro 6230, 6380 (825str, Yellow) najdte na Digiboss.cz. Xerox alternativní INK HP C2P26AE pro OfficeJet Pro 6230, 6380 (825str, Yellow) nabízíme i na splátky. OfficeJet Pro 6230, 6380. Poplatky : 0.000000

KASA.cz píše:

Originální inkoustové kazety HP s vysokou výtěžností mají složení umožňující stálý tisk barevných dokumentů v profesionální kvalitě s nižšími náklady na stránku než u laserových tiskáren. Spolehněte se na trvanlivé výtisky pomocí kazet, které byly speciálně navrženy pro práci s vaší tiskárnou HP.
Vystupte z davu s originálními inkoustovými kazetami HP, které zaručují spolehlivý firemní tisk. Speciálně navržené kazety spolupracují s vaší tiskárnou, aby poskytovaly profesionální výsledky a minimalizovaly plýtvání při tisku.
Očekávejte ty nejlepší výsledky pro vaši firmu s kazetami, které vám pomohou vyniknout. Tiskněte dokumenty s živými barvami, které rychle zasychají, jsou voděodolné a vydrží desetiletí - pomocí originálních pigmentových inkoustových kazet HP.
S originálními samostatnými inkoustovými kazetami HP s vysokou výtěžností se můžete spolehnout na lepší užitnou hodnotu, neboť s nimi získáte nižší cenu za stránku než u barevných laserových tiskáren.
Rychle a snadno doplňujte originální tiskové kazety HP. S jistotou si vyberete kazetu, která vyhovuje vašim potřebám. Rychle objednávejte tiskové kazety pomocí služby HP SureSupply Express. A využijte bezplatné, snadné recyklace prostřednictvím programu HP Planet Partners.
Barv: Žlutá
Výtěžnost (barevně): cca 825 stran
Objem kazety: 9,5 ml
Kompatibilita:
Tiskárna HP OfficeJet Pro 6830 e-All-in-One
Tiskárna HP OfficeJet Pro 6230

MADER computer píše:

HP Žltá originálna atramentová kazeta s vysokou výťažnosťou HP 935XL

Prehľad
Originálne atramentové kazety HP s vysokou výťažnosťou majú zloženie na neustálu produkciu profesionálnych farebných dokumentov pri nižších nákladoch na stranu ako laserové tlačiarne.1 Spoľahnite sa na trvácne2 výtlačky z kaziet, ktoré sú špeciálne navrhnuté na spoluprácu s vašou tlačiarňou HP.
Funkcie
Odlíšte svoj podnik s originálnymi atramentovými kazetami HP, ktoré prinášajú výsledky, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Špeciálne navrhnuté kazety spolupracujú s vašou tlačiarňou a prinášajú profesionálne výsledky a minimalizujú chybné výtlačky.Očakávajte to najlepšie pre váš podnik s kazetami, ktoré vám pomôžu vyniknúť. Tlačte živé farebné dokumenty, ktoré rýchlo schnú, odolávajú vode a vydržia celé desaťročia, vďaka originálnym pigmentovým atramentovým kazetám HP.2Spoľahnite sa na vyššiu hodnotu pri častej tlači s originálnymi veľkokapacitnými atramentovými kazetami3 HP s veľkou výdatnosťou, ktoré poskytujú nižšie náklady na stranu než farebné laserové tlačiarne.1Naplňte svoje originálne atramentové kazety HP rýchlo a jednoducho. S dôverou si vyberte kazetu, ktorá vyhovuje vašim potrebám. Objednajte si kazety rýchlo so službou HP SureSupply Express.4 A užite si bezplatnú, jednoduchú recykláciu prostredníctvom programu HP Planet Partners.5
Špecifikácie
Farba(y) tlačových kaziet
Žltá
Veľkosť kvapky atramentu
8,25 pl
Kompatibilné typy atramentu
Na báze pigmentu
Výdatnosť strán (farebné)
Asi 825 strán
Počet strán – poznámka pod čiarou Testované na tlačiarni HP OfficeJet Pro 6830. Približná priemerná hodnota sa zakladá na norme ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológii HP a nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
Prevádzkové poži...

EuroKing píše:

Tiskněte s HP S originálními samostatnými inkoustovými kazetami HP s vysokou výtěžností se můžete spolehnout na lepší užitnou hodnotu, neboť s nimi získáte nižší cenu za stránku než u barevných laserových tiskáren. Rychle a snadno doplňujte originální tiskové kazety HP. S jistotou si vyberete kazetu, která vyhovuje vašim potřebám. Rychle objednávejte tiskové kazety pomocí služby HP SureSupply Express. A využijte bezplatné, snadné recyklace prostřednictvím programu HP Planet Partners. Popis produktu Očekávejte ty nejlepší výsledky pro vaši firmu s kazetami, které vám pomohou vyniknout. Tiskněte dokumenty s živými barvami, které rychle zasychají, jsou voděodolné a vydrží desetiletí – pomocí originálních pigmentových inkoustových kazet HP. Vystupte z davu s originálními inkoustovými kazetami HP, které zaručují spolehlivý firemní tisk. Speciálně navržené kazety spolupracují s vaší tiskárnou, aby poskytovaly profesionální výsledky a minimalizovaly plýtvání při tisku. Technická specifikace Typ spotřebního materiálu: Inkoust Barva: Yellow Výtěžnost: 825 Rozměry (Š x H x V): 106 x 23 x 113,5 mm Kompatibilní zařízení: Tiskárna HP OfficeJet Pro 6830 e-All-in-One; Tiskárna HP OfficeJet Pro 6230

Parametry HP C2P26AE

Výrobce HP

Podobné produkty

Podobné fráze: