Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Inkoustové tiskárny  >  HP Officejet Pro 8218 SF

HP Officejet Pro 8218 SF

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 418 Kč
Porovnat 4 obchody
Popis produktu Vysoce kvalitní a cenově výhodný barevný tisk HP Officejet Pro 8218 SF Vám sníží rozpočet na barevný tisk, navíc v profesionální kvalitě až o polovinu na stránku než je běžné u laserových tiskáren. Vytisknete až třikrát tolik stránek díky originálním inkoustovým kazetám HP a získáte barevné dokumenty v profesionální kvalitě, jako jsou různé zprávy, e-maily a další. Samozřejmost...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HP Officejet Pro 8218 SF

Popis HP Officejet Pro 8218 SF

Popis produktu
Vysoce kvalitní a cenově výhodný barevný tisk
HP Officejet Pro 8218 SF Vám sníží rozpočet na barevný tisk, navíc v profesionální kvalitě až o polovinu na stránku než je běžné u laserových tiskáren. Vytisknete až třikrát tolik stránek díky originálním inkoustovým kazetám HP a získáte barevné dokumenty v profesionální kvalitě, jako jsou různé zprávy, e-maily a další. Samozřejmostí je tisk odolný proti vodě, rozmazání, blednutí a zvýrazňovačům.
Kvalita a design
Tiskárna HP Officejet Pro 8218 SF se zkrátka postará o vše, co potřebujete pro rychlé provádění tiskových úloh ve své kanceláři a navíc bude i příjemným estetickým doplňkem díky modernímu zpracování. Dokáže také urychlit příkazy s rychlým oboustranným tiskem. Microsoft® Word a PowerPoint® dokumenty, stejně jako Adobe PDF soubory lze tisknout jednoduše přímo z USB.
Bezproblémová správa
S tiskárnou získáte více možností tisku s ovladači HP PCL 6, HP PCL 5c, HP PS a škálovatelným písem TrueType. S aplikací HP Web Jetadmin budete mít snadnou kontrolu nad tiskovými zařízeními z jednoho centrálního místa.
Klíčové vlastnosti
Tiskárna Pro 8218 SF se snadno ovládá díky displeji s 5,08 cm (2,0 palce) úhlopříčkou a pomocí intuitivní a uživatelsky přívětivé klávesnice. Nepostradatelný je také druhý zásobník na 250 listů, který zvýší kapacitu papíru až na 500 listů. Užitečný mobilní tisk pro všechny podnikatelské potřeby. Tisknout můžete z libovolného místa v kanceláři přímo ze svého mobilního zařízení bez nutnosti přístupu k firemní síti. Snadný tisk také dokumentů, fotografií a dalších různých materiálů z chytrých telefonů a tabletů. Velikost paměti 256 MB, využívá rozhraní RJ-45, USB 2.0, WiFi. Rozměry tiskárny jsou 488 x 428 x 289 a váha 11,48 kg.
 


Technické parametry
Typ tiskárny:
Inkoustová
Rozlišení - černé normální [DPI]:
1200 x 1200
Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
20...

Parametry HP Officejet Pro 8218 SF

Výrobce HP
Barevný tisk Ano
Maximální formát tisku A4
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: