Einhell 4139040

0 %
(0 hodnocení)

Pneumatické sekací kladivo Einhell je výkonný přístroj pro opracování kamene a kovu při nejrůznějších demoličních a renovačních činnostech. Přístroj vyniká maximální silou příklepu 1,2 joulu s výkonem až 4 500 příklepů za minutu. Pneumatické sekací kladivo TC-PC 45 je výkonný přístroj pro nejrůznější demoliční a renovační aplikace nejen v domě. Při maximálním provozním tlaku 6,3 bar umožňuje přístroj výkon až 4 500 příklepů za minutu s nárazovou silou až 1,2 joulu. Vynikající výkon umožňuje pneumatické... Celý popis

Koupit za 1 190 Kč

Popis

Pneumatické sekací kladivo Einhell je výkonný přístroj pro opracování kamene a kovu při nejrůznějších demoličních a renovačních činnostech. Přístroj vyniká maximální silou příklepu 1,2 joulu s výkonem až 4 500 příklepů za minutu.
Pneumatické sekací kladivo TC-PC 45 je výkonný přístroj pro nejrůznější demoliční a renovační aplikace nejen v domě. Při maximálním provozním tlaku 6,3 bar umožňuje přístroj výkon až 4 500 příklepů za minutu s nárazovou silou až 1,2 joulu. Vynikající výkon umožňuje pneumatické sekací kladivo s hadicí s vnitřním průměrem 9 mm a více. Přístroj disponuje protiskluzovou gumovou rukojetí a šestihranným sklíčidlem, které bezpečně přidržuje sekáč a zaručuje tak maximální bezpečnost.
Popis
·         výkonný přístroj pro opracování kamene a kovu
·         výkon až 4 500 příklepů za minutu s nárazovou silou až 1,2 joulu
·         vynikající výkon s hadicí s vnitřním průměrem 9 mm
·         protiskluzová gumová rukojeť
·         šestihranné sklíčidlo
·         včetně příslušenství
·         dodáváno v praktickém úložném boxu
Standardní výbava            
·         Pneumatické sekací kladivo TC-PC 45
·         včetně 4dílné sady sekáčů 120 mm
·         1 ks olejnička, 1ks vsuvka, 1ks napínací pružina
·         dodáváno v praktickém boxu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Einhell
Typ kladiva bourací
Protiskluzová rukojeť ano