Daiwa 23 Exceler LT2500

0 %
(0 hodnocení)

Díky novému lehkému rotoru Airdrive je snížen počáteční odpor při navíjení. Celková hmotnost navijáku je snížena a díky snížení hmotnosti přední části se těžiště posouvá směrem dozadu. To vede k lepšímu vyvážení prutu, lepší citlivosti a lepšímu odhozovému výkonu. Tělo navijáku z materiálu Zaion V se stará o uložení převodů Tough Digigear odolné proti deformaci a zajištuje trvale hladký chod. Nový překlapěč Airdrive je lehčí než dříve, dokonale pevný a v kombinaci s novým ramenem překlapěče výrazně... Celý popis

Koupit za 2 285 Kč

Popis

Díky novému lehkému rotoru Airdrive je snížen počáteční odpor při navíjení.
Celková hmotnost navijáku je snížena a díky snížení hmotnosti přední části se těžiště posouvá směrem dozadu.

To vede k lepšímu vyvážení prutu, lepší citlivosti a lepšímu odhozovému výkonu. Tělo navijáku z materiálu Zaion V se stará o uložení převodů Tough Digigear odolné proti deformaci a zajištuje trvale hladký chod.

Nový překlapěč Airdrive je lehčí než dříve, dokonale pevný a v kombinaci s novým ramenem překlapěče výrazně snižuje riziko zamotání. Nová brzda ATD Type-L se stará o rovnoměrné a optimalizované uvolňování vlasce při zátěži bez velkého počátečního odporu, čímž poskytuje potřebnou jistotu při zdolávání velkých ryb.

Hliníková ABS cívka na daleké hody je vybavena speciální hranou, která přispívá k delším nahazovacím vzdálenostem. Konstrukce Twistbuster III na rolničce je ideální pro použití pletených šňůr: pletenka se při navíjení nestlačuje a výsledkem je menší kroucení.

CNC obráběná hliníková klička je pevně zašroubována do těla.

Vlastnosti :

- AIRDRIVE design
- Tělo navijáku ZAIONV®
- 5 kuličkových ložisek
- ZAION V® AIRDRIVE ROTOR®
- TOUGH DIGIGEAR®
- Brzdný systém ATD™ Type-L
- Křížové navíjení vlasce Cross Wrap®
- Kovaná hliníková ABS® cívka na daleké hody
- AIRDRIVE BAIL
- Rolnička Twist Buster® III

- Typ cívky: D - hluboká cívka, bez označení - klasická cívka, S - mělká cívka
- Model kompaktního těla: bez označení - klasické tělo, C - kompaktní tělo (malé lehčí tělo, velká cívka)
- Převodový poměr: P - převodový poměr 4,9:1, bez označení - standardní převodový poměr 5,1:1, H - rychlý převodový poměr 5,5:1, XH - super rychlý převodový poměr 6,0:1 a více
Model Počet ložisek Převodový poměr Kapacita Navín na otočku Síla Brzdy Váha LT 2500 5 5,3:1 0,20mm - 150m 75cm 10kg 195g LT 3000-C 5 5,3:1 0,23mm - 150m 80cm 10kg 200g LT 4000-C 5 5,2:1 0,28mm - 150m 82cm 12kg 225g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Daiwa
Počet ložisek 5
Převodový poměr 5.3 : 1
Brzda multidiskové
Náhradní cívka ne
Značka Daiwa

Podobné produkty