GPO Passion 8x56

0 %
(0 hodnocení)

Dalekohledy řady GPO PASSION™ patří mezi vysoce kvalitní optiku poskytující bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Dalekohledy PASSION™ jsou konstruovány podle nejvyšších standardů v rámci své cenové třídy a ve stejných továrnách jako jiné evropské značky. Elegantní a ergonomický design se dokonale snoubí s použitím vysoce kvalitních materiálů. Díky jedinečnému magneziovému tělu jsou velmi lehké, ale neuvěřitelně odolné. Vysokopropustné čočky poskytují široké zorné pole umožňující pohodlné pozorování,... Celý popis

Koupit za 17 500 Kč

Popis

Dalekohledy řady GPO PASSION™ patří mezi vysoce kvalitní optiku poskytující bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Dalekohledy PASSION™ jsou konstruovány podle nejvyšších standardů v rámci své cenové třídy a ve stejných továrnách jako jiné evropské značky. Elegantní a ergonomický design se dokonale snoubí s použitím vysoce kvalitních materiálů. Díky jedinečnému magneziovému tělu jsou velmi lehké, ale neuvěřitelně odolné. Vysokopropustné čočky poskytují široké zorné pole umožňující pohodlné pozorování, ostrost pozorovaného obrazu od okraje k okraji, vysokou propustnost světla i zaostření na krátkou vzdálenost. Dalekohledy GPO PASISON™ jsou ideální volbou pro lov a pozorování přírody především ve špatných světelných podmínkách.
 
Charakteristika:

Binokulár ideální do zhoršených světelných podmínek
Hořčíkové těleso a můstek
GPObright technologie potahovaných čoček maximalizující přenos světla přes každý povrch optického prvku, což činí optický obraz dalekohledu nebo puškohledu jasným, a to i za nejnižších světelných podmínek.
Otočné očnice
Voděvzdorné a parovzdorné
Lehké a kompaktní tělo
Variabilní tvrdé pouzdro

 
Specifikace:

Model
8x56

Typ hranolu
Abbe-König

Zvětšení
8x

Zorné pole na 1000m
129 m

Průměr objektivu
56 mm

Průměr okuláru 
23,7 mm

Průměr výstupní pupily
7,0

Vzdálenost výstupní pupily
20 mm

Materiál těla
hořčík

Nejbližší zaměření
2,3 m

Interpupilární vzdálenost (IPD)
57-75

Dioptrická korekce
-2,5 až +2,5

Vodotěsnost
100 Mbars

Světelná propustnost denní
92%

Výška
67 mm

Délka
192 mm

Šířka
158 mm

Hmotnost
1160 g

 
Příslušenství: manuál, čistící hadřík, tvrdé pouzdro s popruhem, neoprenový popruh na krk, krytky objektivu a okuláru
 
Německou společnost German Procision Optics (GPO) tvoří nejlepší světoví odborníci na optiku, design, vývoj i elektroniku. GPO vytvořila efektivní obchodní model s eliminací zbytečných režijních nákladů a plnou orientací na potřeby zákazníků. GPO nabízí zákazníkům produkty podléhající kvalitativním požadavkům německé preciznosti, to vše za odpovídající hodnotu.
Zobrazit více

Parametry

Šířka 158 mm
Hmotnost 1160 g
Průměr výstupní pupily 7 mm
Šířka zorného pole na 1 km 129 m
Průměr objektivu 56 mm
Zvětšení 8 x
Výrobce GPO
Voděodolný ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty