Nanáší se na kovové plochy upravené antikorozní barvou řady SYNOREX, nebo na dřevo upravené barvou SYNTECOL PRIMER S 2070. Nanášení: Stříkáním, štětcem, válečkem při optimální teplotě 15-20 °C. Ředění: pro stříkání -S 6001, pro váleček,štětec S 6006 Vydatnost: 10 m2/ 1 l v jedné vrstvě v závislosti na zručnosti nanášení , teplotě, kvalitě opracování natíraného podkladu. Poznámka: barva SU 2013 vyhovuje pro nátěry výrobků a ploch, které přicházejí do nepřímého styku s poživatinami, krmivy a pitnou... Celý popis

Koupit za 244 Kč

Popis

Nanáší se na kovové plochy upravené antikorozní barvou řady SYNOREX, nebo na dřevo upravené barvou SYNTECOL PRIMER S 2070.

Nanášení: Stříkáním, štětcem, válečkem při optimální teplotě 15-20 °C.

Ředění: pro stříkání -S 6001, pro váleček,štětec S 6006

Vydatnost: 10 m2/ 1 l v jedné vrstvě v závislosti na zručnosti nanášení , teplotě, kvalitě opracování natíraného podkladu.

Poznámka: barva SU 2013 vyhovuje pro nátěry výrobků a ploch, které přicházejí do nepřímého styku s poživatinami, krmivy a pitnou vodou.
Zobrazit více

Parametry

Značka Colorlak
Odstín červená
Vydatnost 13 m²/l
Velikost balení 0.6 l
Stupeň lesku lesklé