Ciclovation Leather Touch

95 %
(12 hodnocení)

Polyuretanová omotávka s povrchem podobným kůži nabízí vynikající tlumení, přilnavost a odolnost i za náročných podmínek. Anti-slip polyuretanová omotávka nejvyšší kvality s vysokou životností nabízí povrch Leather Touch podobný kůži a využívá Smart Gel technologii, která zajišťuje vynikající tlumící schopnosti ve všech podmínkách. Estetický design s motivem deštného pralesa podtrhuje jedinečnost tohoto doplňku. Klíčové vlastnosti • Unikátně vyvinutá syntetická kůže s grafickou texturou inspirovanou... Celý popis

Koupit za 581 Kč
  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
Zobrazit další nabídky

Popis

Polyuretanová omotávka s povrchem podobným kůži nabízí vynikající tlumení, přilnavost a odolnost i za náročných podmínek. Anti-slip polyuretanová omotávka nejvyšší kvality s vysokou životností nabízí povrch Leather Touch podobný kůži a využívá Smart Gel technologii, která zajišťuje vynikající tlumící schopnosti ve všech podmínkách. Estetický design s motivem deštného pralesa podtrhuje jedinečnost tohoto doplňku.

Klíčové vlastnosti

• Unikátně vyvinutá syntetická kůže s grafickou texturou inspirovanou deštným pralesem poskytuje vynikající přilnavost a lepší ovladatelnost řídítek.

• Vícevrstvé pěnové lamináty s různou hustotou účinně tlumí nárazy a vibrace, čímž snižují únavu rukou při jízdě.

• Vysoce elastické a lehké organické lepidlo nezanechává zbytky na řídítkách, což usnadňuje instalaci i případné úpravy.

• Opakovaně použitelné rozpěrné uzamykací zátky řídítek jsou spolehlivé a odolné proti vypadnutí, zajišťují stabilní uchycení omotávky.

• Vysoce elastická dokončovací páska si zachovává tvar a vlastnosti i při extrémních teplotách a povětrnostních podmínkách, nedegraduje ani neměkne.

• Omotávka je vhodná k mnohonásobnému použití a má tloušťku 3,0 mm, která poskytuje optimální komfort.

• Nové Lock-In špunty do řídítek zvyšují bezpečnost a pevnost uchycení.

UPOZORNĚNÍ: Některé grafické vzory na pásce jsou naneseny pouze na povrchu a mohou časem vyblednout nebo se opotřebovat. Tento jev nemá vliv na přilnavost, trvanlivost ani funkčnost omotávky. Na vybledlou nebo opotřebovanou grafiku se nevztahuje záruka.

Specifikace

• Materiál: Leather Touch, polyuretan s organickou gelovou výstelkou

• Délka: 2000 mm

• Šířka: 30 mm

• Tloušťka: 3,0 mm

• Koncovky řídítek: UFO, Lock-in

• Zakončovací páska: součást balení

• Barva: Soil / Flower / Tree

• Kvantita: 1 pár

Tato omotávka představuje ideální volbu pro cyklisty, kteří hledají komfortní a odolný povrch řídítek s dobrou přilnavostí a tlumením vibrací. Díky kvalitním materiálům a propracovanému designu zlepší ovladatelnost kola a zároveň přidá stylový vzhled. Výhodou je snadná instalace i opakované použití, což ocení jak rekreační jezdci, tak nároční sportovci. Vyberte si omotávku, která vám poskytne pohodlí i kontrolu během jízdy.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ciclovation
Materiál silikonové

Podobné produkty