Plácačka na mouchy Ib Laursen s kůží D.49,5 cm - Ib Laursen Plácačka na mouchy Beech Wood, přírodní barva, dřevo, kůže. Plácačka na mouchy a otravný hmyz je nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti a na zahradě. Pořiďte si domů tuto od dánské značky Ib Laursen, která je nejen funkční, ale ještě dobře vypadá. Její nadčasový design se skvěle hodí do moderního domova. Je vyrobená z bukového dřeva s koženou částí v hnědé barvě a poutkem na zavěšení. Bude tak stylovou dekorací a stále po ruce.... Celý popis

Koupit za 447 Kč

Popis

Plácačka na mouchy Ib Laursen s kůží D.49,5 cm - Ib Laursen Plácačka na mouchy Beech Wood, přírodní barva, dřevo, kůže. Plácačka na mouchy a otravný hmyz je nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti a na zahradě. Pořiďte si domů tuto od dánské značky Ib Laursen, která je nejen funkční, ale ještě dobře vypadá.

Její nadčasový design se skvěle hodí do moderního domova. Je vyrobená z bukového dřeva s koženou částí v hnědé barvě a poutkem na zavěšení. Bude tak stylovou dekorací a stále po ruce. délka 49,5 cm Vyrobeno z bukového dřeva, kůže a bavlny. za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více