Broďáky vyrobené z vysoce kvalitní polyesterové tkaniny. Moderní technologie svařovaných švů zaručuje, že jsou zcela voděodolné a mají vysokou odolnost proti poškození. Vyrobené z Plavitexu HD 700g/m2 o tloušťce 0,70 mm. Odolnost, pohodlí a naprostá vodotěsnost pro náročné podmínky. Prémiové broďáky MIKADO Strong jsou vyrobené z extrémně odolné polyesterové tkaniny s vrstvou Plavitex HD o hustotě 700 g/m² a tloušťce 0,70 mm. Moderní technologie svařovaných švů zajišťuje absolutní vodotěsnost a... Celý popis

Koupit za 2 099 Kč

Popis

Broďáky vyrobené z vysoce kvalitní polyesterové tkaniny. Moderní technologie svařovaných švů zaručuje, že jsou zcela voděodolné a mají vysokou odolnost proti poškození. Vyrobené z Plavitexu HD 700g/m2 o tloušťce 0,70 mm.

Odolnost, pohodlí a naprostá vodotěsnost pro náročné podmínky.

Prémiové broďáky MIKADO Strong jsou vyrobené z extrémně odolné polyesterové tkaniny s vrstvou Plavitex HD o hustotě 700 g/m² a tloušťce 0,70 mm. Moderní technologie svařovaných švů zajišťuje absolutní vodotěsnost a vysokou životnost i při častém používání. Skvělá volba pro rybáře, kteří se pohybují v těžkém terénu nebo v chladné vodě.

Proč si vybrat tento výrobek?

• Materiál Plavitex HD – vysoká odolnost a vodotěsnost

• Svařované švy pro maximální životnost

• Tloušťka materiálu 0,70 mm – ideální pro náročné použití

• Pohodlný střih a volnost pohybu

• Perfektní pro brodění i v náročném terénu

Technické parametry:

• Typ: Broďáky

• Model: Premium Strong

• Velikost: 42

• Materiál: Plavitex HD 700 g/m²

• Tloušťka materiálu: 0,70 mm

• Balení: 1 balení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mikado
Druh prsačky
Značka Mikado
Materiál plavitexové
Barva zelené