Sada dřevěných jehlic z KnitPro Symfonie Starter Set Tyto šroubovací jehlice jsou vyrobené z prémiového březového dřeva s typickým barevným vzorem, který každému kusu dodává jedinečný vzhled. Díky odbornému opracování jsou jehlice jemné a hladké na dotek, v ruce příjemně teplé a práce s nimi je ryzí potěšení. Lakovaný povrch zajišťuje, že příze po jehlicích klouže lehce a bez námahy, což zabraňuje jejímu zadrhávání a umožňuje plynulé pletení. Ostřejší špičky usnadňují precizní nabírání příze a jsou... Celý popis

Koupit za 740 Kč

Popis

Sada dřevěných jehlic z KnitPro Symfonie Starter Set
Tyto šroubovací jehlice jsou vyrobené z prémiového březového dřeva s typickým barevným vzorem, který každému kusu dodává jedinečný vzhled. Díky odbornému opracování jsou jehlice jemné a hladké na dotek, v ruce příjemně teplé a práce s nimi je ryzí potěšení.
Lakovaný povrch zajišťuje, že příze po jehlicích klouže lehce a bez námahy, což zabraňuje jejímu zadrhávání a umožňuje plynulé pletení. Ostřejší špičky usnadňují precizní nabírání příze a jsou ideální pro každý druh pletení – od jemných vzorů po robustnější projekty.
Celá sada je přehledně uložená v praktickém pouzdru s dvojitým zipem, které nejen chrání jehlice a příslušenství, ale je i ideálním společníkem na cesty.
Sada obsahuje:

vyměnitelné jehlice: 4 mm, 5 mm a 6 mm
otočná lanka 360° v délkách 60 cm, 80 cm a 100 cm
spojky pro propojování lanek
6 koncovek pro bezpečné odložení pletení
klíčky pro pevné zamykání spojů
uzavíratelné pouzdro s dvojitým zipem
Zobrazit více