Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Hudba  >  James SEVEN

James SEVEN

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Specifikace položky SEVEN   * Vydavatel: Universal Music * Interpret: James     * V prodeji od: 02/02  * Typ média: CD   * Label: Mercury      * Nosič: CD  * Vydáno: 5  února  2002 Obsah titulu SEVEN CD 1 * 01.   BORN OF FRUSTRATION: * 02.   RING THE BELLS: * 03.   SOUND: * 04.   BRING A GUN: * 05.   MOTHER: * 06.   DON'T WAIT THAT LONG: * 07. ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro James SEVEN

Popis James SEVEN

Vůně-parfémů.cz píše:

James Bond 007 Seven od stejnojmenné značky James Bond je orientální, fougerová vůně pro muže. Úvod patří jablku, mandarince a bergamotu, srdce je tvořeno bílým pepřem, muškátovým oříškem, šafránem a skořicí. V závěru se pak o slovo přihlásí santalové dřevo, cedrové dřevo, karamel, mahagonové dřevo,

Megaknihy.cz píše:

JAMAICA, 1976
Seven gunmen storm Bob Marley’s house, machine guns blazing. The reggae superstar survives, but the gunmen are never caught.
From the acclaimed author of The Book of Night Women comes a

Levneucebnice.cz píše:

JAMAICA, 1976 Seven gunmen storm Bob Marley’s house, machine guns
blazing. The reggae superstar survives, but the gunmen are never
caught. From the acclaimed author of The Book of Night Women comes
a dazzling display of masterful storytelling exploring this
near-mythic event. Spanning three decades and crossing continents,
A Brief History of Seven Killings chronicles the lives of a host of
unforgettable characters – slum kids, one-night stands, drug lords,
girlfriends, gunmen, journalists, and even the CIA. Gripping and
inventive, ambitious and mesmerising, A Brief History of Seven
Killings is one of the most remarkable and extraordinary novels of
the twenty-first century.

FAnn píše:

SEVEN čerpá inspiraci ze silných prvků světa 007, který neustále uchvacuje Bondovy fanoušky. SEVEN je nový prémiový přírůstek do řad vůní 007. Vůně s pečlivě vybranými složkami a odvážným, elegantním vzhledem. Černý flakon s ostrými hranami a diagonálním obrysem tvořícím tvar čísla sedm, které dodává flakonu mnohostranný rozměr. Svrchní tóny této vůně mají nápadnou povahu citrusů, vedenou sladkou mandarinkou a následovanou ostrým bergamotem a svěžím jablkem. Srdce vůně se rychle rozvíjí kořením; skořice, šafrán a bílý pepř zažehne smysly. Jemná ambra, vanilka a pižmo se pojí s karamelem v základě této vůně. Tyto složky jsou obohaceny o kůži, tmavý mahagon, cedrové dřevo a santalové dřevo.

OnlineParfem.cz píše:

James Bond 007 Seven od stejnojmenné značky James Bond je orientální, fougerová vůně pro muže. Úvod patří jablku, mandarince a bergamotu, srdce je tvořeno bílým pepřem, muškátovým oříškem, šafránem a skořicí. V závěru se pak o slovo přihlásí santalové dřevo, cedrové dřevo, karamel, mahagonové dřevo, pižmo, kůže, ambra a vanilka. Na trh byla uvedena v roce 2015.

Parametry James SEVEN

Nosič CD

Podobné produkty

Podobné fráze: