Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Hudba  >  Aneta Langerová Pár mí

Aneta Langerová Pár míst

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Specifikace položky Pár míst   * Interpret: Aneta Langerová     * V prodeji od: 25. 5. 2012  * Typ média: CD + DVD  * Label: Supraphon      * Nosič: 2CDD  Popis titulu Pár míst Turné Pár míst, spousta skvělých písní: nové koncertní DVD + CD! Záznam akustického koncertu se smyčcovým triem Bio Oko, Praha DVD + CD Záznam dvou koncertů ze speciálního turné Anety Langerové! Dlouholetý ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Aneta Langerová Pár míst

Popis Aneta Langerová Pár míst

Megaknihy.cz píše:

Digitální verze nového koncertního alba Anety Langerové Pár míst… nabízí všechny písně, obsažené na souběžně vydaném DVD. Celkem 17 songů, tedy o tři více než obsahuje CD, je speciálně akusticky aranž

FilmNaDVD.cz píše:

Záznam dvou koncertů ze speciálního turné Anety Langerové! Dlouholetý sen jedné z našich nejoblíbenějších a nejoriginálnějších zpěvaček/skladatelek se konečně naplnil: stále pokračující šňůra vystoupení Pár míst spojila její písničky se smyčcovým triem. Skladby z jejích tří alb tak získaly další, někdy intimnější, jindy překvapivě ještě naléhavější rozměr. Aneta (zpěv, kytara, kalimba), Jakub Zitko (klavír, kytara, zpěv), Veronika Vališová (housle, zpěv), Vladan Malinjak (viola, zpěv) a Dorota Barová (violoncello, zpěv) zahráli také dva koncerty v pražském Bio Oko. Výborné aranže byly doplněny promyšlenými pódiovými projekcemi, takže obrazové zdokumentování bylo opravdu namístě. V krátké podobě jako ČT Live a v kompletní na tomto DVD se jasně ukazuje, že i songy spíše baladicky zamyšlenédokáží udržet pozornost diváků po celých zaznamenaných 107 minut. Ty z nich vybrané dále výtečně fungují jako koncertní CD, tvořící druhou část tohoto digipakového balení. Voda živá, Hříšná těla křídla motýlí, ale také Dokola, Podzim, Jsem, Možná, Malá mořská víla, Jedináček, Vzpomínka, Vysoké napětí, Stačilo říct a dalších šest písniček na DVD, navíc z televizního záznamu proměněných v audio podobu, jsou důkazem jedinečné kvality i atraktivity Anety s přáteli. Krásný dárek fanouškům i vzpomínka na prezidenta Havla, jemuž byly tyto dva koncerty v prosinci 2011 věnovány. Turné Pár míst, spousta skvělých písní: nové koncertní DVD + CD!
Seznam stop:
DVD
1. Dokola (verze trio) 00:05:47
2. Podzim (verze trio) 00:03:00
3. Jsem (verze trio) 00:03:00
4. Pokušení (verze trio) 00:04:25
5. Jiný sen (verze trio) 00:04:59
6. Možná (verze trio) 00:04:44
7. Hříšná těla, křídla motýlí (verze trio) 00:05:06
8. Němá (verze trio) 00:03:00
9. Malá mořská víla (verze trio) 00:05:20
10. Poplach (verze trio) 00:05:38
11. Vzpomínka (verze trio) 00:05:07
12. Jedináček (verze trio) 00:07:54
13. V bezvětří (verze trio) 0...

Levneucebnice.cz píše:

Digitální verze nového koncertního alba Anety Langerové Pár míst…
nabízí všechny písně, obsažené na souběžně vydaném DVD. Celkem 17
songů, tedy o tři více než obsahuje CD, je speciálně akusticky
aranžovanou sestavou skladeb pro Anetu (zpěv, kytara, harmonika,
kalimba), klavír a smyčcové trio. Hity z minulých tří alb, ale také
písničky v této podobě zcela nově prezentované. Zachycení jedinečné
atmosféry setkání zpěvačky a jejího nadšeného publika!

Supraphonline.cz píše:

Záznam dvou koncertů ze speciálního turné Anety Langerové! Dlouholetý sen jedné z našich nejoblíbenějších a nejoriginálnějších zpěvaček/skladatelek se konečně naplnil: stále pokračující šňůra vystoupení Pár míst spojila její písničky se smyčcovým triem. Skladby z jejích tří alb tak získaly další, někdy intimnější, jindy překvapivě ještě naléhavější rozměr.
Aneta (zpěv, kytara, kalimba), Jakub Zitko (klavír, kytara, zpěv), Veronika Vališová (housle, zpěv), Vladan Malinjak (viola, zpěv) a Dorota Barová (violoncello, zpěv) zahráli také dva koncerty v pražském Bio Oko. Výborné aranže byly doplněny promyšlenými pódiovými projekcemi, takže obrazové zdokumentování bylo opravdu namístě. V krátké podobě jako ČT Live a v kompletní na tomto DVD se jasně ukazuje, že i songy spíše baladicky zamyšlenédokáží udržet pozornost diváků po celých zaznamenaných 107 minut. Ty z nich vybrané dále výtečně fungují jako koncertní CD, tvořící druhou část tohoto digipakového balení.
Voda živá, Hříšná těla křídla…

Parametry Aneta Langerová Pár míst

Žánr Pop / Rock
Interpret Aneta Langerová
Rok vydání 2012
Nosič CD

Podobné produkty

Podobné fráze: