Kde jsem: Katalog > Dacom Pharma Colafit Slim s glukomannanem 120 tob.

Dacom Pharma Colafit Slim s glukomannanem 120 tob.

Obrázek není k dispozici
Koupit za 443 Kč
Dostupnost: Skladem
443 Kč
Colafit Slim s glukomannanem je produkt, který přispívá nejen ke zhubnutí, ale zároveň ochraňuje organismus tak, aby netrpěl nedostatkem látek, které by mohly tělu při dodržování různých diet chybět. Colafit SLIM s glukomannanem obsahuje: Glukomannan je přírodní polysacharid, vláknina, která v žaludku mírně nabobtná a zgelovatí. Tím dojde k zaplnění žaludku, vytvoří se pocit nasycenosti. Člov...

Doporučujeme

Popis Dacom Pharma Colafit Slim s glukomannanem 120 tob.

Colafit Slim s glukomannanem je produkt, který přispívá nejen ke zhubnutí, ale zároveň ochraňuje organismus tak, aby netrpěl nedostatkem látek, které by mohly tělu při dodržování různých diet chybět.
Colafit SLIM s glukomannanem obsahuje:
Glukomannan je přírodní polysacharid, vláknina, která v žaludku mírně nabobtná a zgelovatí. Tím dojde k zaplnění žaludku, vytvoří se pocit nasycenosti. Člověk nemá potřebu přejídat se, a tím přispívá ke snížení hmotnosti.
V rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti
Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (Podmínka: Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 4 g glukomannanu denně)

Chitosan – nevstřebatelný polysacharid s vysokou vazebnou schopností. Při přívodu 3 g chitosanu denně přispívá chitosan k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.
Kolagen - při držení různých redukčních diet se velice často narušují správné funkce kloubů, kostí a kůže. Při snižování váhy dochází k uvolnění a prověšení kůže, proto je důležitý příjem kolagenu, který pokožku vyživuje a udržuje tak její pružnost a pevnost.
Chrom - přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi
Vápník - Je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Přispívá k vyváženému stavu mezi příjmem a výdejem energie (nemělo by tedy docházet k přírůstku či úbytku hmotnosti)
Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, zubů a kůže.

Složení v jedné tobolce:
500 mg glukomannan, 150 mg chitosan, 40 mg vápník z vaječných skořápek (uhličitan vápenatý, 5 % DDD), 10 mg vitamín C (kyselina askorbová, 12,5 % DDD), 1 mg lyofilizovaný kolagen typu I (atelokolagen), 0,005 mg chrom (pikolinát chromitý, 12,5 % DDD), želatina (obal tobolky)
DDD = doporučená denní dávka
Dávkování:
V rámci nízkoenergetické diety užívejte 2 tobolky 3x denně 30 minut před jídlem, dobře zapijte 1-2 sklen...

Podobné fráze: