Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  zoo Tycoon (Xbox One)

zoo Tycoon (Xbox One)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Originální oblíbená hra Zoo Tycoon je zpět! Zažijte radost a zábavu z budování vlastní ZOO ve zcela nových rozměrech-s možnostmi, které nabízí konzola Xbox One. Hra Vás s přátelským začátkem i ovládáním dostane do světa péče o zvířata, nabízí intuitivní ovládání a zábavné návody, které umožní každé věkové kategorii užít si...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro zoo Tycoon (Xbox One)

Popis zoo Tycoon (Xbox One)

MADER computer píše:

Popusťte uzdu své představivosti se „Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection“. Navrhněte si vlastní zoo, adoptujte zvířata, starejte se o ně a spravujte zahradu sami, nebo s až čtyřmi spoluhráči na Xbox Live. Tato simulace zoologické zahrady okouzlí milovníky zvířat všech věkových kategorií.

*Těšte se na takřka 200 vizuálně nádherných zvířat v rozlišení 4K Ultra HD a s HDR
*Zahrnuje výběr nových zvířat z Jižní Ameriky a Austrálie včetně klokanů a koal
*Vytvořte si zoo snů s pomocí dosud nejdetailnějšího prostředí a s podporou intuitivního ovládání uzpůsobeného pro fanoušky Zoo Tycoon všech věkových kategorií.
*Je to vaše zoo - navrhněte a spravujte ideální zoo od výstavby jednotlivých úseků cest po možnost přizpůsobit si oplocení a náležitě ho vyzdobit. Volba je na vás!
* Postavte a sdílejte zoo s až čtyřmi lidmi na Xbox Live.
*Určeno pro Xbox One

FilmGame.cz píše:

Popusťte uzdu své představivosti se „Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection“.
Navrhněte si vlastní ZOO, adoptujte zvířata, starejte se o ně a spravujte zahradu sami, nebo s až čtyřmi spoluhráči na Xbox Live.
Těšte se na takřka 200 nádherných zvířat v rozlišení 4K Ultra HD a s HDR
Zahrnuje výběr nových zvířat z Jižní Ameriky a Austrálie včetně klokanů a koal
V Zoo Tycoon pro Xbox ONE vás čeká intenzivní zážitek, spousta výzev a zábavy při budování vaší jedinečné zoologické zahrady. Díky intuitivnímu ovládání a zábavným instruktážím se do hry Zoo Tycoon dostanete snadno a rychle.
Hrajte chytře, neboť zvířata i návštěvníci budou reagovat na vaše tvůrčí rozhodnutí. A právě od jejich spokojenosti se budou odvíjet vaše šance na vybudování té nejlepší zoologické zahrady široko daleko.
Tato simulace zoologické zahrady okouzlí milovníky zvířat všech věkových kategorií.
Hlavní rysy XboxONE Zoo Tycoon:
Navrhněte, vybudujte a spravujte na XboxOne svou zoologickou zahradu
Obrovská nabídka zvířat, budov a příslušenství pro budování.
Pokud budou šťastná vaše zvířata, budou šťastní i návštěvníci.
Spokojení návštěvníci znamenají více peněz, které poputují do vaší zahrady.
Návštěvníci i zvířata budou reagovat na vaše činy.
Budete zvířatům tváří v tvář, adoptujte je, pečujte o ně a vypouštějte je do divočiny.
Interaktivní výukové prostředí, děti a rodiče si mohou prohloubit znalosti o říši zvířat a zlepšit si tak dovednosti nutné pro správný chod zoo.

Počet hráčů: 1
Online multiplayer: ANO
Podporované příslušenství: Controller Xone, Xone X Enhanced

Info:  zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.


Doporučený věk:
(Rating PEGI)
 ...

T.S.BOHEMIA píše:

Hra pro Xbox One. Popusťte uzdu své představivosti se Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection. Navrhněte si vlastní zoo, adoptujte zvířata, starejte se o ně a spravujte zahradu sami, nebo s až čtyřmi spoluhráči na Xbox Live.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! XBOX ONE - Zoo Tycoon Ultimate Animal Collection (GYP-00020) od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ATC-1904406046 - Popusťte uzdu své představivosti se „Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection“. Navrhněte si vlastní zoo, adoptujte zvířata, starejte se o ně a spravujte zahradu sami, nebo s až čtyřmi spoluhráči na Xbox Live. Tato simulace zoologické zahrady okouzlí milovníky zvířat všech věkových kategorií. *Těšte se na takřka 200...

Alza.cz píše:

Hra pro konzoli - populární serie Zoo Tycoon je zpět a obsáhlejší než kdy předtím. Oblíbená zvířata mají lepší interakce. Intuitivní ovládání, zábavný tutoriál, vhodné pro všechny věkové kategorie, remasterováno do 4K, multiplayer až pro 5 hráčů.
% Vydejte se na dobrodružství a navrhněte úplně sami vlastní zoo. Legendární hra Zoo Tycoon vychází právě teď v kompletní edici s podporou 4K rozlišení. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Těšte se na takřka 200 vizuálně nádherných zvířat. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Navrhněte a spravujte ideální zoo od výstavby jednotlivých úseků cest po možnost přizpůsobit si oplocení. Není vyplněn Alternativní text k...

Parametry zoo Tycoon (Xbox One)

Výrobce Microsoft
Konzole Xbox One
Druh Akční

Podobné produkty

Podobné fráze: