Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  WWE 2K17 (Xbox ONE)

WWE 2K17 (Xbox ONE)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 099 Kč
Porovnat 2 obchody
WWE 2K17 znovu přináší nejen vylepšenou grafiku, detaily stadionů i rozšířenou mimiku hráčů, ale především nabouchanou tabulku těch největších legend i slibných nováčků v soutěži WWE. Těšit se tak můžete na Goldberga, kterého lze obdržet při vydání hry pouze prostřednictvím předobjednávek , připraven je i Brock Lesnar, Rob Schamberger, legendární Ultimate Warrior. Dívčí část posléze zastupuje ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro WWE 2K17 (Xbox ONE)

Popis WWE 2K17 (Xbox ONE)

WWE 2K17 znovu přináší nejen vylepšenou grafiku, detaily stadionů i rozšířenou mimiku hráčů, ale především nabouchanou tabulku těch největších legend i slibných nováčků v soutěži WWE.
Těšit se tak můžete na Goldberga, kterého lze obdržet při vydání hry pouze prostřednictvím předobjednávek , připraven je i Brock Lesnar, Rob Schamberger, legendární Ultimate Warrior. Dívčí část posléze zastupuje Sasha Banks, Nia Jax či Stephanie McMahon.
Osmnáctá hra série rozhodně nehodlá zůstat v ničem pozadu, takže se můžete těšit na detailní animace hráčů, včetně věrných výrazů ve tvářích, když se jim zrovna děje něco nepěkného. Samozřejmostí jsou i stadiony vymodelované dle skutečných předloh a dále vylepšené grafické efekty, nové licencované hudební skladby a především ten nejrealističtější wrestling, který kdy byl na obrazovkách herních zařízení dosud k vidění - to vše ve zpracování nové generace.
Platforma:
XONE
Typ hry:
Bojová, Sport
Věková kategorie:
16
Druh lokalizace:
Anglický manuál
Multiplayer:
Ano

Parametry WWE 2K17 (Xbox ONE)

Výrobce 2K Games
Konzole Xbox One
Druh Bojové
Multiplayer Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: