Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory (NDS)

Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory (NDS)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Co by se stalo, kdyby jednoduchý algoritmický program způsobil zhroucení asijské burzy, úplný výpadek proudu v New Yorku nebo převzal kontrolu nad balistickými raketami? V roce 2007 se to stalo skutečností! Pouze jediný člověk má klíč k tomuto programu a vy ho musíte za každou cenu najít. Jinak se řetězově šířící chaos již nepodaří zastavit. Charakteristika: Vysoký adrenalin při zneškodňování v b...

Všechny nabídky pro Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory (NDS)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory (NDS)

Co by se stalo, kdyby jednoduchý algoritmický program způsobil zhroucení asijské burzy, úplný výpadek proudu v New Yorku nebo převzal kontrolu nad balistickými raketami? V roce 2007 se to stalo skutečností! Pouze jediný člověk má klíč k tomuto programu a vy ho musíte za každou cenu najít. Jinak se řetězově šířící chaos již nepodaří zastavit. Charakteristika: Vysoký adrenalin při zneškodňování v boji zblízka. Ovládání techniky používání útočného nože, dokonale tiché zbraně. Pro otevřený boj má nyní vaše SC20K nástavec s brokovnicí.

Parametry Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory (NDS)

Výrobce Nintendo
Konzole Nintendo DS

Podobné produkty

Podobné fráze: