Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Tom Clancy's The Division 2 (PS4)

Tom Clancy's The Division 2 (PS4)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Tom Clancy's The Division 2 Washington D.C. je na prahu kolapsu. Bezpráví a nestabilita ohrožují místní společenství a zvěsti o převratu v hlavním městě chaos ještě znásobují. Všichni agenti Divize ve službě jsou nyní zoufale potřeba k tomu, aby zachránili město dřív, než bude pozdě. Staňte se členem Divize, elitní skupiny agentů v civilu, kteří stojí na poslední obranné linii. Skupinová zábava...

Všechny nabídky pro Tom Clancy's The Division 2 (PS4)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Tom Clancy's The Division 2 (PS4)

Tom Clancy's The Division 2
Washington D.C. je na prahu kolapsu. Bezpráví a nestabilita ohrožují místní společenství a zvěsti o převratu v hlavním městě chaos ještě znásobují. Všichni agenti Divize ve službě jsou nyní zoufale potřeba k tomu, aby zachránili město dřív, než bude pozdě. Staňte se členem Divize, elitní skupiny agentů v civilu, kteří stojí na poslední obranné linii.
Skupinová zábava
Hra zcela přesně kopíruje skutečné město Washington D.C., pro hráče je tedy autentičtější než kdy dříve. Mapa supluje osobní pohled na jedinečná místa, přírodu i ulice, kde se nepřátelé skrývají. Ukažte své skryté dovednosti a nastolte ve městě pořádek. Dobrá zpráva je, že na to nemusíte být sami. Pozvěte své přátele a zdolejte náročnou misi společně. Budete potřebovat všechnu pomoc, jaká se vám nabízí. Hru lze hrát až se čtyřmi dalšími kamarády. Nabízí silné zbraně a další vybavení, které ke splnění úkolu budete potřebovat. Čekají na vás hodiny výborné zábavy, jež zprostředkovávají nové herní režimy, možnost vylepšování agentů a mnoho dalšího.

Parametry Tom Clancy's The Division 2 (PS4)

Výrobce UbiSoft
Konzole PlayStation 4
Druh Hry pro Playstation 4

Podobné produkty

Podobné fráze: