Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  The Urbz: Sims in the City (NDS)

The Urbz: Sims in the City (NDS)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vítejte v Miniopolis! V úchvatném městě přeplněném zajímavými postavami a vzrušujícími místy. Urbz ti umožní vytvořit si svou vlastní postavu a vést jí v každodenním životě - jíst, spát, pracovat nebo jít ven. Tvé rozhodnutí a působení ostatních postav ovlivní i tvou postavu. Vše co budeš se svojí postavou dělat je pouze na tobě, ale věz, že vše se bude odehrávat jako ve skutečném životě. Oblečen...

Všechny nabídky pro The Urbz: Sims in the City (NDS)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis The Urbz: Sims in the City (NDS)

Vítejte v Miniopolis! V úchvatném městě přeplněném zajímavými postavami a vzrušujícími místy. Urbz ti umožní vytvořit si svou vlastní postavu a vést jí v každodenním životě - jíst, spát, pracovat nebo jít ven. Tvé rozhodnutí a působení ostatních postav ovlivní i tvou postavu. Vše co budeš se svojí postavou dělat je pouze na tobě, ale věz, že vše se bude odehrávat jako ve skutečném životě. Oblečení nedostaneš zadarmo, a bez odpočinku bude tvůj Urbík strádat. Exkluzivní vestavěné DS minihry ti pomohou získat extra peníze a plně využít dotykový display.

Parametry The Urbz: Sims in the City (NDS)

Výrobce Nintendo
Konzole Nintendo DS
Druh Strategie

Podobné produkty

Podobné fráze: