Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  The Outer Worlds (XONE)

The Outer Worlds (XONE)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Hra pro Xbox One - The Outer Worlds - nové sci-fi RPG od Obsidian Entertainment a Private Division.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro The Outer Worlds (XONE)

Popis The Outer Worlds (XONE)

Konzole a hry píše:

Popis hry


The Outer Worlds je akční RPG, ve kterém se chodí, střílí, povídá, nakupuje, krade, prostě jako v normálním životě. Akorát v této hře je to všechno ve vesmíru… Což se vlastně dá říct i o naší planetě, ale tak aby bylo jasno, The Outer Worlds se odehrává na dvou vzdálených planetách. Tyto planety patří pod koloniální vlastnictví Země, a tak se nelze divit, že jejich hlavním charakteristickým rysem je chaos, ve kterém si každá korporace snaží urvat kus moci pro sebe.
Do tohoto malebného prostředí se jednoho dne probudí ze sedmdesátiletého kryospánku i Váš čerstvě seskládaný paňáček. Až se rozkoukáte a protáhnete si nohy, můžete se zcela svobodně rozhodnout, kde přiložíte ruku k dílu, kde přiložíte hlaveň ke spánku, jestli se Vaší hlavní zbraní stane lopata, samopal nebo obratný jazyk a jestli se chcete nějakými problémečky rozmazlených zbohatlíků vůbec zaobírat.
Systém boje, vývoje postavy, dialogů a hráčských rozhodnutí připomíná velice vydařenou hru Fallout New Vegas. Úkoly lze řešit různými způsoby, zabít můžete úplně kohokoliv a s každou novou hrou si můžete namixovat úplně jinou postavu. Bojovat lze klasicky z pohledu první osoby nebo se přepnout do strategického režimu zpomalení času a předem si naplánovat, kde to toho ufozemšťana bude bolet nejvíc. Za tento oblíbený dynamický systém věcí jsou zodpovědni pánové Tim Cain a Leonard Boyarsky, kteří mají své prsty právě ve výše zmíněném Falloutu. Pokud se jako spousta veteránů starých Falloutů domníváte, že už bylo na čase stát se hlavní postavou v nějakém tom krásně plynoucím příběhu, který si částečně sami napíšete, neváhejte a nastupte do vesmírné lodi!


Proč nakupovat u nás?


Spolehlivé doručení přímo před Vaši rohožku. Domy bez rohožky a jiné speciality nejsou překážkou.


Všechno zboží přísně testujeme a proto od nás odchází vždy v perfektním stavu.


S naším obchodním p...

Patro.cz - PC, kancelář, mobily píše:

The Outer Worlds je single playerová fps sci-fi hra od uznávaných tvůrců z Obsidian Entertainment a Private Division. Ztracen během přepravy ve vzdálené části galaxie se probouzíš o dvacet let později, aby ses ocitl přesně uprostřed hluboké konspirace, jež hrozí zničit celou kolonii Halcyon.
Svět mimo naši atmosféru
K průzkumu tě budou lákat planety s rozličnou faunou a flórou. Korporátní terraformace
Korporátní kolonie
Prozkoumej orbitální stanice, dvě planety a různé usedlosti, vzniklé korporátní terraformací. Další kumpáni
Nebuď na to sám
V průběhu svého putování se setkáš s postavami, které se budou chtít přidat k posádce.
Prozkoumej neprobádaná zákoutí vesmíru
Tvým úkolem je prozkoumat ty nejvzdálenější kouty vesmíru, setkat se s rozličnými frakcemi a především zjistit, co jsi zač a kam až jsi ochoten zajít, abys spiknutí přišel na kloub. Ve světě korporátních hrátek jsi neznámá proměnná.
Herní obsah:
* Hráčem ovlivňované příběhové RPG: Stavební designové kameny Obsidianu jsou zpět a tedy to, jak ke světě The Outer Worlds přistoupíš, je jen na tobě. Tvé volby nebudou mít vliv jen na to, jakým směrem se bude příběh ubírat, ale i na příběhy tvých společníků, herních konců a třeba i toho, jak tvá postava bude nakonec vypadat.
* Nejsi v něčem zrovna dobrý? Hra ti může poskytnout zajímavý debuff, ale zároveň získáš i perk, aby ses mohl zlepšovat. To ti pomůže nejen v průzkumu Halcyonu, ale i k přemýšlení o hře jako celku.
* Veď své druhy k vítězství: Během tvého putování se setkáš s postavami, které se k tobě a tvé posádce budou chtít přidat. Každá z nich posléze bude disponovat rozličnými schopnostmi a rovněž možnostmi absolvovat unikátní mise. Je jen na tobě, jestli jim pomůžeš s jejich trápeními, či si půjdeš svou cestou....

Alza.cz píše:

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: akční, FPS a RPG - Objevujte vesmírné kolonie, rozhodujte jak se bude odvíjet váš příběh.
85% Při zkoumání vesmírné kolonie si vyberete charakter hrdiny dle vlastních preferencí. Ve sci-fi RPG z pohledu první osoby budete pro vesmír nepředvídatelným soupeřem. Octnete se na kolonizační lodi v nejodlehlejším koutě galaxie. Probudíte se o desítky let později, než jste očekávali. Probuzen doprostřed bojů Na Halcyonu právě probíhá spiknutí, které ohrožuje celou halcoinskou kolonii....

Surtep, s.r.o. píše:

The Outer Worlds je nová sci-fi RPG hra pro jednoho hráče od herního studia Obsidian Entertainment. Ztracen během tranzitu na kolonizační lodi směřující na nejvzdálenější konec galaxie se probouzíš o několik desetiletí později a ocitáš se uprostřed obrovského spiknutí hrozící zcela zničit kolonii Halcyon. Pusť se do prozkoumávání těch nejodlehlejších částí vesmíru, střetni se s nejrůznějšími frakcemi, z nichž každá touží po moci, a volbami utvářej svou postavu a rozhodni tak, jak se bude vyvíjet herní příběh. Jsi nepředpokládaná proměnná, se kterou se nepočítalo...

Parametry The Outer Worlds (XONE)

Výrobce Ostatní
Konzole Xbox One

Podobné produkty

Podobné fráze: