Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  The Elder Scrolls Online (Xbox ONE)

The Elder Scrolls Online (Xbox ONE)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Nová masivně-multiplayerová online RPG hra (MMORPG), která Vám umožní poprvé hrát tuto velmi oblíbenou herní sérii společně se svými přáteli. Děj se odehrává tisíce let před událostmi ve Skyrimu na kontinentu Tamriel a vypráví deadrickém princi Molag Bal, který se snaží zemi zaplavit svými démony. Hrdinu je možné si vybrat hned ze tří frakcí a celkem devíti ras, zvolit si pohlaví a také velmi důl...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro The Elder Scrolls Online (Xbox ONE)

Popis The Elder Scrolls Online (Xbox ONE)

FilmGame.cz píše:

NOVÁ ELDER SCROLLS KAPITOLA PRO VŠECHNY
The Elder Scrolls Online: Morrowind nově vymezuje tradiční pojetí rozšíření MMO her díky nevídaně rozsáhlémunovému obsahu a novým prvkům, které budou zaujmou jak existující, tak novéhráče.
VRAŤTE SE ZPĚT DO MORROWINDU
Vvardenfell je doposud tou největší přidanou zónou do The Elder Scrolls Online a využívá stejnou geografickou stopu,včetně všech klíčových bodů zájmu, známých z původní hry. Hráči se vydajína nebezpečnou cestu napříč legendárními lokacemi Vvardenfellu, 700 letpřed událostmi ze hry The Elder Scrolls III, od přístavišťSeyda Neen, přes volkanické pláně Ashlandu, až k hustým houbovým lesům.
NOVÁ TŘÍDA – THE WARDEN
Mocná nová třída Warden nabídne hráčům možnost vládnout přírodní magií.Warden je zcela první třídou, která byla do hry od jejího vydání přidána.Třída Warden také představí nového bojového spojence, kterým je devastujícíválečný medvěd.

NEUVĚŘITELNÝ PŘÍBĚH ZE SVĚTA ELDER SCROLLS
The Elder Scrolls Online: Morrowind, jehož příběh se odehrává 700 let před událostmi ze hry The Elder Scrolls III, zavede hráče na rozsáhlénostalgické dobrodružství napříč legendárním Vvardenfellem. Morrowind senachází ve strašlivém nebezpečí a je jen na hráčích, aby pomohli Vivecovi,legendárnímu strážci Vvardenfellu, vyřešit záhadu mysteriózní nemoci, znovunabít svou sílu a zachránit svět před ultimátní destrukcí.
NOVÝ PvP MÓD – „BATTLEGROUNDS“
The Elder Scrolls Onlineje známý pro své masivní otevřené PvP bitvy odehrávající se v lokaciCyrodiil. The Elder Scrolls Online: Morrowind představínový PvP mód s názvem Battlegrounds – jedná se o intenzivní 4v4v4souboje v prostředí podobném arénám.
Počet hráčů: 1
Multiplayer: ANO
Podporované příslušenství: Controller Xone

Info:  zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.


Doporučený věk: < br...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! XOne - The Elder Scrolls Online Summerset od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ATC-921109799 - The Elder Scrolls Online: Summerset je dalším přídavkem do úspěšného MMO ze světa Elder Scrolls, v němž se vydáme na stejnojmenný ostrov, jenž je domovem předků vznešených elfů, oblíbené rasy této série. Vydej se tak znovu do lokace, jež se poprvé objevila roku 1994 a prozkoumej ostrov Artaeum, domov tajemného řádu Psijic Order. Nový ostrov, nová...

MADER computer píše:

NOVÁ ELDER SCROLLS KAPITOLA PRO VŠECHNY
The Elder Scrolls Online: Morrowind nově vymezuje tradiční pojetí rozšíření MMO her díky nevídaně rozsáhlému novému obsahu a novým prvkům, které budou zaujmou jak existující, tak nové hráče.
VRAŤTE SE ZPĚT DO MORROWINDU
Vvardenfell je doposud tou největší přidanou zónou do The Elder Scrolls Online a využívá stejnou geografickou stopu, včetně všech klíčových bodů zájmu, známých z původní hry. Hráči se vydají na nebezpečnou cestu napříč legendárními lokacemi Vvardenfellu, 700 let před událostmi ze hry The Elder Scrolls III, od přístavišť Seyda Neen, přes volkanické pláně Ashlandu, až k hustým houbovým lesům.
NOVÁ TŘÍDA – THE WARDEN
Mocná nová třída Warden nabídne hráčům možnost vládnout přírodní magií. Warden je zcela první třídou, která byla do hry od jejího vydání přidána. Třída Warden také představí nového bojového spojence, kterým je devastující válečný medvěd.
NEUVĚŘITELNÝ PŘÍBĚH ZE SVĚTA ELDER SCROLLS
The Elder Scrolls Online: Morrowind, jehož příběh se odehrává 700 let před událostmi ze hry The Elder Scrolls III, zavede hráče na rozsáhlé nostalgické dobrodružství napříč legendárním Vvardenfellem. Morrowind se nachází ve strašlivém nebezpečí a je jen na hráčích, aby pomohli Vivecovi, legendárnímu strážci Vvardenfellu, vyřešit záhadu mysteriózní nemoci, znovu nabít svou sílu a zachránit svět před ultimátní destrukcí.
NOVÝ PvP MÓD – „BATTLEGROUNDS“
The Elder Scrolls Online je známý pro své masivní otevřené PvP bitvy odehrávající se v lokaci Cyrodiil. The Elder Scrolls Online: Morrowind představí nový PvP mód s názvem Battlegrounds – jedná se o intenzivní 4v4v4 souboje v prostředí podobném arénám.

Alza.cz píše:

Herní doplněk nově vymezuje tradiční pojetí rozšíření MMO her díky nevídaně rozsáhlému novému obsahu a novým prvkům, které budou zaujmou jak existující, tak nové hráče.
78% The Elder Scrolls Online: Morrowind je skvělé rozšíření do světa Skyrim. Nabídne nové dobrodružství jak pro TESO veterány, tak i pro nové hráče. Bavte se díky nevídaně rozsáhlému novému obsahu a novým prvkům, které budou zaujmou jak nové, tak existující hráče. Nová ocná nová třída Warden nabídne hráčům možnost vládnout přírodní magií....

Parametry The Elder Scrolls Online (Xbox ONE)

Výrobce Bethesda Softworks
Konzole Xbox One
Multiplayer Ano
Druh RPG

Podobné produkty

Podobné fráze: