Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  South Park: The Fractured But Whole (Xbox ONE)

South Park: The Fractured But Whole (Xbox ONE)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 426 Kč
Porovnat 8 obchodů
Technické parametry Ostatní Platforma: XONE Typ hry: RPG Věková kategorie: 18 Druh lokalizace: Anglická

Doporučujeme

Všechny nabídky pro South Park: The Fractured But Whole (Xbox ONE)

Popis South Park: The Fractured But Whole (Xbox ONE)

MADER computer píše:

Populární South Park se vrací v povedeném RPG s tahovými souboji. V aktuálně trošku ospalém městečku bují kriminální podsvětí s velkými plány na opanování celého světa. Tomu může zabránit pouze Cartman, Stan, Kyle, Kenny a jedna zcela nová postava, jejíž ovládání bude vaší doménou. Tvůrci z Ubisoftu slibují pořádný nášup ostrých vtipů s řadou narážek na aktuální dění ve skutečném světě.

MALL.CZ píše:

Od tvůrců South Parku, Trey Parka a Matt Stonea příchází South Park: The Fractured but Whole, pokračování k oceňovanému South Parku The Stick of Truth z roku 2014. Hráči znovu zaujmou roli Nového Dítěte a připojí se k oblíbeným postavám Stana, Kylea, Kennyho a Cartmana v novém komickém a pobuřujícím RPG dobroudružství.

Alza.cz píše:

Hra pro konzoli - pokračování úspěšné hry z roku 2014, tentokrát s novým soubojovým systémem a tématikou superhrdinů.
Staň se hrdinou, jakého si South Park zaslouží a vydej se do zločinem ovládaného podsvětí ospalého horského městečka. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Staň se hrdinou, jakého si South Park zaslouží a vydej se do zločinem ovládaného podsvětí ospalého horského městečka. VypnutoVynechat z LightBoxu Ospalé městečko South Park v Coloradu a jedna povedená partička přátel. VypnutoVynechat z LightBoxu...

T.S.BOHEMIA píše:

Hra pro konzoli Microsoft Xbox One. Od tvůrců South Parku, Treye Parkera a Matta Stona, přichází další nezapomenutelná South Park hra. Fantasy kulisy tentokrát vyměníme za kriminální podsvětí a přidáme se k partě super hrdinů říkající si Coon and Friends.

Electro World s.r.o. píše:

Hrdinové z kultovního animovaného seriálu se vracají na vaše obrazovky ve zbrusu nové hře pro Xbox One South Park: The Fractured But Whole, která je přímým pokračováním South Park: The Stick of Truth. V kůži hlavních hrdinů se vydáte na další kontroverzní, humorem a akcí nabité dobrodružství, ve kterém se z vás stanou svérázní superhrdinové bojující proti zločinu a silám zla. Hra vám umožní vytvořit si hrdinu s vlastním příběhem, kostýmem a schopnostmi, které můžete upravovat a zdokonalovat dle vlastních představ, a verbovat další postavy, se kterými se postavíte proti temné noční straně města.

Parametry South Park: The Fractured But Whole (Xbox ONE)

Výrobce UbiSoft
Konzole Xbox One
Druh RPG

Podobné produkty

Podobné fráze: