Kde jsem: Katalog > RISEN 3: TITAN LORDS - First Edition - PS3

RISEN 3: TITAN LORDS - First Edition - PS3

Obrázek není k dispozici
Koupit za 348 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
348 Kč
Risen 3 v edici First pro Playstation 3 obsahuje bonusová DLC: UPRISING OF THE LITTLE GUYS, ADVENTURE CARB a FOG ISLAND.(Více o těchto bonusech níže na stránce) Risen 3 opustili všichni bohové, svět trpí Titánskými válkami a nová hrozba povstává z popela. Mladého válečníka napadly Stíny a zbavili jej duše. Vydává se získat zpět to, co je ztraceno uprostřed temnoty, jež se šíří světem. Na své ces...

Doporučujeme

Popis RISEN 3: TITAN LORDS - First Edition - PS3

Risen 3 v edici First pro Playstation 3 obsahuje bonusová DLC: UPRISING OF THE LITTLE GUYS, ADVENTURE CARB a FOG ISLAND.(Více o těchto bonusech níže na stránce) Risen 3 opustili všichni bohové, svět trpí Titánskými válkami a nová hrozba povstává z popela. Mladého válečníka napadly Stíny a zbavili jej duše. Vydává se získat zpět to, co je ztraceno uprostřed temnoty, jež se šíří světem.
Na své cestě můžete získat silné spojence mezi zakázanými Mágy, ale chcete-li získat jejich pomoc, potřebuje najít jejich útočiště na Taranisu, známému jako ostrov bouří a blesků. Pod ochranou strážců Mágové hledají v dolech krystaly s magickou energií. Připojíte se k Strážcům, aby jste se dostali do kontaktu s Mágy? Nebo si vyberete z dalších cechů k dosažení vašich cílů v Risen 3?
Risen 3 Titan Lords je klasické RPG, které vás vtáhne do detailně propracovaného a kouzelného světa, kde každé rozhodnutí mění směřování příběhu. Risen 3 přináší spoustu známých herních prvků, vrací se magie, a spolu s ní pestřejší herní náplň ve světě brnění, rozličných frakcí a množství questů.PS3 hra Risen 3 byla vytvořena pro opravdové hráče, kteří mají rádi klasiku a vrací se do doby, kdy hry hráče ještě nevodily za ručičku.
Hlavní rysy PS3 Risen 3: Titan Lords:
Klasické RPG Risen 3 First Edition obsahuje bonusová DLC
Mladý válečník je napaden stíny a zbaven své duše.
Vydáte se získat zpět to, co je ztraceno uprostřed temnoty.
Svět plný zázraků a nebezpečí, osud ve vašich rukách.
Spoustu známých herních prvků, kterých se hráči dožadovali.
Magie, zrezivělé brnění, rozličné frakce a množství questů.
Stanete se součástí pečlivě vytvořeného světa, který je dále formován příběhem.Nic není ponecháno náhodě, nic není vygenerováno počítačem. Všechno do posledního kousku má svou unikátní podobu a účel.Cesta, kterou si jako hráč zvolíte, je na vás.Můžete svobodně prozkoumávat svět a ve volných chvílích řešit questy - a po svém!
Počet hráčů: 1...

Podobné fráze: