Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Red Dead Redemption (Xbox 360)

Red Dead Redemption (Xbox 360)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Red Dead Redemption: Rockstar se pustil do nového velmi slibného projektu, který má velkou šanci stát se Grand Theft Autem divokého západu. Vaší postavou bude John Marstone jenž má za sebou velmi pohnutou minulost, na níž není hrdý. Usadí se na farmě a založí rodinu. Ale jak jistě tušíte, tato idylka nebude mít dlouhého trvání a tak John opět nabije kolty a vyrazí vstříc svému osudu. Jakému? To u...

Všechny nabídky pro Red Dead Redemption (Xbox 360)

Popis Red Dead Redemption (Xbox 360)

Red Dead Redemption: Rockstar se pustil do nového velmi slibného projektu, který má velkou šanci stát se Grand Theft Autem divokého západu. Vaší postavou bude John Marstone jenž má za sebou velmi pohnutou minulost, na níž není hrdý. Usadí se na farmě a založí rodinu. Ale jak jistě tušíte, tato idylka nebude mít dlouhého trvání a tak John opět nabije kolty a vyrazí vstříc svému osudu. Jakému? To už záleží pouze na Vás. Titul Red Dead Redemption u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy red, dead, redemption, red dead redemption.

Parametry Red Dead Redemption (Xbox 360)

Konzole Xbox 360
Druh Akční

Podobné produkty

Podobné fráze: