Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  PLAYSTATION NETWORK CARD 1000 (PS3)

PLAYSTATION NETWORK CARD 1000 (PS3)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Předplacené karty pro PlayStation®Network vám umožní nabít vaši peněženku a poté ji využít při platbách ve službách PlayStation®Store, SingStore® a PlayStation®Home. Tyto předplacené poukazy umožní každému vybrat a stáhnout skvělý obsah na herní konzole PlayStation®3 (PS3™) a PSP™ (PlayStation®Por­table) z on-line nabídky služby PlayStation®Net­work. Díky kartám pro PlayStation®Network může každý...

Všechny nabídky pro PLAYSTATION NETWORK CARD 1000 (PS3)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis PLAYSTATION NETWORK CARD 1000 (PS3)

Předplacené karty pro PlayStation®Network vám umožní nabít vaši peněženku a poté ji využít při platbách ve službách PlayStation®Store, SingStore® a PlayStation®Home. Tyto předplacené poukazy umožní každému vybrat a stáhnout skvělý obsah na herní konzole PlayStation®3 (PS3™) a PSP™ (PlayStation®Por­table) z on-line nabídky služby PlayStation®Net­work. Díky kartám pro PlayStation®Network může každý využít výhod služby PlayStation®Store i bez platební karty. Získá tak přístup k obchodu s on-line hrami a zábavou, který je napěchovaný tisíci skvělých a inovativních titulů. Může to být i skvělý dárek, který umožní pořízení exkluzivních her, nových písní pro SingStar® ze služby SingStore® nebo oblečení, doplňků i apartmá do virtuálního světa PlayStation®Home. Použití karet pro PlayStation®Network je opravdu jednoduché: Jakmile máte kartu, stačí jen: Přihlásit se na PlayStation®Net­work. Navštívit obchod PlayStation®Store, zvolit ‚Redeem Codes‘ a zadat kód. A je to! Ihned můžete vložené peníze utrácet, za cokoliv si budete přát Koupit si PS3 hru a ihned si ji zahrát na hení konzoli PLayStation 3 nebylo nikdy lehčí!

Parametry PLAYSTATION NETWORK CARD 1000 (PS3)

Výrobce SONY
Konzole PlayStation 3

Podobné produkty

Podobné fráze: