Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Perpgames The Walking Dead: Onslaught VR Deluxe Edition (PS4)

Perpgames The Walking Dead: Onslaught VR Deluxe Edition (PS4)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vstup do apokalyptického světa The Walking Dead díky oficiální VR hře ke globálnímu fenoménu od AMC: The Walking Dead Onslaught. Tvůj boj s nemrtvými bude díky hernímu systému Progressive Dismemberment tak brutální, realistický a krvavý jako nikdy předtím! Prožij původní příběh po událostech války s Přeživšími. Bojuj jako Rick, Daryl, Michonne a Carol a sháněj potřebné materiály, abys mohl znovu...

Všechny nabídky pro Perpgames The Walking Dead: Onslaught VR Deluxe Edition (PS4)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Perpgames The Walking Dead: Onslaught VR Deluxe Edition (PS4)

Vstup do apokalyptického světa The Walking Dead díky oficiální VR hře ke globálnímu fenoménu od AMC: The Walking Dead Onslaught. Tvůj boj s nemrtvými bude díky hernímu systému Progressive Dismemberment tak brutální, realistický a krvavý jako nikdy předtím!
Prožij původní příběh po událostech války s Přeživšími. Bojuj jako Rick, Daryl, Michonne a Carol a sháněj potřebné materiály, abys mohl znovu vybudovat osadu, obnovit společnost a připravit se na masakr, kdy budeš likvidovat oživlé mrtvoly.
Braň se v kontaktním i střeleckém souboji pomocí skutečných pohybů a postav se hrůzám a lidskosti apokalypsy.
Herní obsah:
Příběh kampaně – Hraj jako Daryl Dixon v původním kampaňovém příběhu.
Rychlé přežití a ultimátní svoboda boje – Otestuj hranice bojové fyzičnosti VR a střílej, sekej a masakruj hordy nepřátel ve střeleckých i kontaktních střetech.
Bezpečná zóna Alexandria – Sleduj proměnu Alexandrie, zatímco z osady vybuduješ pevnost naděje. Používej materiály moudře a stavěj budovy kvůli jedinečným bonusům ke statistikám, nezbytným vylepšením a dalším.
Deluxe Edition obsahuje:
2 tištěné pohlednice
Sadu 5 digitálních pohlednic
Digitální artbook
Digitální soundtrack
Motivy a avatary pro PS
* Stažení digitálních předmětů vyžaduje připojení k internetu přes PS4.

Parametry Perpgames The Walking Dead: Onslaught VR Deluxe Edition (PS4)

Výrobce Perpgames

Podobné produkty

Podobné fráze: