Kde jsem: Katalog > Nintendo WiiU Wii Sports Club

Nintendo WiiU Wii Sports Club

Obrázek není k dispozici
Koupit za 939 Kč
Dostupnost: Skladem
939 Kč
Wii Sports Club vyšel v listopadu 2013 a nabídl hráčům Bowling a Tennis. O měsíc později pak následoval Golf. Se zavedením možnosti hrát přes internet jste mohli zápasit proti ostatním hráčům a posouvat se na lepší místa v žebříčcích. Mezi novinky se také zařadila integrace Miiverse, která přinesla možnost psát zprávy svým protihráčům třeba i uprostřed hry. Můžete tak oslavovat své vítězství neb...

Doporučujeme

Popis Nintendo WiiU Wii Sports Club

Wii Sports Club vyšel v listopadu 2013 a nabídl hráčům Bowling a Tennis. O měsíc později pak následoval Golf. Se zavedením možnosti hrát přes internet jste mohli zápasit proti ostatním hráčům a posouvat se na lepší místa v žebříčcích. Mezi novinky se také zařadila integrace Miiverse, která přinesla možnost psát zprávy svým protihráčům třeba i uprostřed hry. Můžete tak oslavovat své vítězství nebo přiznat porážku.
V Baseballu můžete použít Wii Remote Plus, což vám umožní snáze dosáhnout preciznějších odpalů a kýženého homerunu. Hrajete-li v poli jako nadhazovač, musíte držet GamePad ve svislé poloze, zatímco akce bude probíhat z pohledu první osoby. Abyste zmátli pálkaře, můžete si vybrat různý styl nadhozu a korigovat rychlost a směr. Pokud oponent provede úspěšný odpal, zkuste udržet střed GamePadu namířený na míček, neboť se může stát, že poletí vaším směrem a chytnete ho ze vzduchu.
S pomocí ovladače Wii Remote Plus získáte i v Boxingu mnohem větší kontrolu. Zapotřebí jsou dva, v každé ruce máte jeden, aby útoky byly přesnější a obranné manévry účinnější. Před tím, než vstoupíte do ringu, sledujte televizní obrazovku a dbejte pokynů. Postupně zdokonalujte svou techniku a probojujte se až na vrchol!

Tenis
Myslíte si, že máte na to stát se dalším šampionem na travnatém kurtu, nebo si hru chcete jen vyzkoušet s přáteli? Ať je to jak chce, tenisové kurty Wii Sports Clubu na vás čekají!
Hrát tenis ve Wii Sports Club je stejně jednoduché jako ve skutečnosti. Stačí držet Wii Remote Plus jako rukojeť tenisové rakety a mířit na míč. Váš protějšek na obrazovce za ním utíká automaticky, takže vám stačí soustředit se na to, abyste ho trefili!
Díky přesnému pohybovému ovládání Wii Remote Plus se můžete vytáhnout se všemi údery, které znáte ze skutečného tenisu: forhendy, bekhendy, loby, smeči a tak dále. Kam míč poletí určuje síla a úhel vašeho úderu. Můžete ho dokonce roztočit tak, že míč trefíte nakloněným ovladačem. < ...

Podobné fráze: