Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Medal of Honor Rising Sun (GameCube)

Medal of Honor Rising Sun (GameCube)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Poslední novinka v sérii Medal of Honor přináší k životu historické bitvy z tichomořského jeviště 2. světové války, včetně Pearl Harboru, Guadalcanalu a řeky Kwai. Jako námořní desátník Joseph Griffin se budete plížit, zpracovávat taktiku přepadového komanda, provádět sabotáže a účastnit se přímých bojů k prospěchu Spojenců. K dispozici máte dvacet autentických ručních zbraní z období 2. sv. v. B...

Všechny nabídky pro Medal of Honor Rising Sun (GameCube)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Medal of Honor Rising Sun (GameCube)

Poslední novinka v sérii Medal of Honor přináší k životu historické bitvy z tichomořského jeviště 2. světové války, včetně Pearl Harboru, Guadalcanalu a řeky Kwai. Jako námořní desátník Joseph Griffin se budete plížit, zpracovávat taktiku přepadového komanda, provádět sabotáže a účastnit se přímých bojů k prospěchu Spojenců. K dispozici máte dvacet autentických ručních zbraní z období 2. sv. v. Boje hry Medal of Honor: Rising Sun se odehrávají v 10 úrovních 5 hlavních misí počínaje 7. prosincem 1941, kdy se Griffin statečně účastnil obrany Pearl Harboru proti překvapujícímu útoku. Po dokončení misí na Filipínách a v Singapuru, Griffin možná osvobodí POWs ze známého vězeňského tábora Cabantuan. Rozsáhlé prostředí vám dá skvělou možnost výběru v dosažení vašeho cíle, s možností jít sám nebo s dalšími vojáky. EA slíbilo inteligentní nepřátele v dobrodružném módu pro jednoho hráče. Také se můžete spojit s kamarády ve zcela novém kooperačním módu. Wage Deathmatch a Team combat pro dva, tři nebo čtyři hráče v 10 arénách. Medal of Honor pokračuje ve svém poslání předvést autentické představení zážitků z druhé světové války.

Parametry Medal of Honor Rising Sun (GameCube)

Výrobce GameCube

Podobné produkty

Podobné fráze: