Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Mario & Sonic at the Olympic Games (Nds)

Mario & Sonic at the Olympic Games (Nds)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 099 Kč
Porovnat 2 obchody
Mario &a Sonic at the Olympic Games Sportovní titul ve kterém se poprvé v historii setká Sonic a Mario. Kromě těchto dvou ikon bude ve hře k dispozici celá řada postaviček, včetně Yoshiho, Tails, Luigiho, Knucklese a dalších. S vybranými postavičkami se budete účastnit celé řady disciplín, např. běhu na 100 metrů, plavání nebo stolního tenisu. Lokace ve hře jsou vytvořeny podle skutečných míst z ...

Všechny nabídky pro Mario & Sonic at the Olympic Games (Nds)

Popis Mario & Sonic at the Olympic Games (Nds)

Mario &a Sonic at the Olympic Games Sportovní titul ve kterém se poprvé v historii setká Sonic a Mario. Kromě těchto dvou ikon bude ve hře k dispozici celá řada postaviček, včetně Yoshiho, Tails, Luigiho, Knucklese a dalších. S vybranými postavičkami se budete účastnit celé řady disciplín, např. běhu na 100 metrů, plavání nebo stolního tenisu. Lokace ve hře jsou vytvořeny podle skutečných míst z olympiády v Pekingu 2008 a hra je licencovaná Mezinárodním olympijským výborem.

Parametry Mario & Sonic at the Olympic Games (Nds)

Výrobce Nintendo
Konzole Nintendo DS
Druh Sportovní

Podobné produkty

Podobné fráze: