Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Mario Luigi: Partners in time (Nds)

Mario Luigi: Partners in time (Nds)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Humorné RPG se známým instalatérem Máriem a jeho bratrem Luigim, v němž se budete jak jinak, než opět snažit o záchranu zmizelé princezny Peach. Ta se tentokrát stala obětí stroje na cestování časem od Professora E. Mario a Luigi se tedy vydají na cestu zpět časem, aby Peach našli a vrátili se s ní zpátky do doby kam patří. Situaci ovšem notně zamotají příslušníci nepřátelské mimozemské rasy Shro...

Všechny nabídky pro Mario Luigi: Partners in time (Nds)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Mario Luigi: Partners in time (Nds)

Humorné RPG se známým instalatérem Máriem a jeho bratrem Luigim, v němž se budete jak jinak, než opět snažit o záchranu zmizelé princezny Peach. Ta se tentokrát stala obětí stroje na cestování časem od Professora E. Mario a Luigi se tedy vydají na cestu zpět časem, aby Peach našli a vrátili se s ní zpátky do doby kam patří. Situaci ovšem notně zamotají příslušníci nepřátelské mimozemské rasy Shroobs, kterých se bojí celé království. Setkáte se s celou řadu známých postav. Kromě výše jmenovaných Maria, Luigiho a princezny Peach nechybí ani Baby Mario, Baby Luigi, Bowser, Baby Bowser, Baby Peach, Professor E., Gadd, Toadsworth, Kamek, Yoshi, Toads a celá řada dalších, nových i starých známých. Koncept hry je stejný jako v předchozích Mario RPG titulech. Hráč cestuje skrze detailně zpracované lokace, účastní se soubojů se strategickými akčními prvky, vylepšuje statistiky svých postav, získává nové schopnosti i zbraně, komunikuje s NPC postavami, plní adventurní úkoly a hlavně se baví díky tradičnímu mariovskému humoru. Specialitou je využití "Nintendo DS Rumbe packu", který se vloží do GBA slotu na Nintendu DS a díky němuž budete mít možnost pocítí doslova na vlastní kůži dopad speciálních úderů, explozí a jiných vibrací.

Parametry Mario Luigi: Partners in time (Nds)

Výrobce Nintendo
Konzole Nintendo DS
Druh Akční

Podobné produkty