Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Maneater (XONE)

Maneater (XONE)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Maneater je akční RPG pro jednoho hráče zasazené do nelítostného pobřeží Mexického zálivu. Bojuj o přežití na otevřeném moři, v močálech a řekách, kde nebezpečí číhá v každé hloubce. Ponoř se do živoucího, dýchajícího světa plného hrozeb a odměn. Prozkoumej potopené vraky, číhej v bažinách nebo si jen plav otevřeným mořem a hledej kořist. Tvoje jediné nástroje jsou tvůj důvtip, tvé čelisti a úžas...

Všechny nabídky pro Maneater (XONE)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Maneater (XONE)

Maneater je akční RPG pro jednoho hráče zasazené do nelítostného pobřeží Mexického zálivu. Bojuj o přežití na otevřeném moři, v močálech a řekách, kde nebezpečí číhá v každé hloubce. Ponoř se do živoucího, dýchajícího světa plného hrozeb a odměn. Prozkoumej potopené vraky, číhej v bažinách nebo si jen plav otevřeným mořem a hledej kořist. Tvoje jediné nástroje jsou tvůj důvtip, tvé čelisti a úžasná schopnost vyvíjet se podle toho, čím se živíš. Na jídelním lístku je úplně všechno… zabíjej, nebo buď zabit.
Jsi žralokem!
Užij si dokonalou sílu vrcholového mořského dravce – obřího žraloka! Terorizuj pobřeží. Trhejj plavce a potápěče na kusy a ukaž lidem, co je to strach. Vžij se do role a přizpůsob si žraloka pomocí celé řady statistik. Rozvíjej různé části svého těla a vylepši jejich funkci anebo rozpoutej krátké žravé běsnění.
Maneater obsahuje kompletní příběhovou kampaň, která sledujte žraloka, jenž se chce pomstít za vraždu své matky rukou „Šupinatého“ Petea. Moře není pro oba dva dost velké, a tak vše směřuje k finální konfrontaci. „Šupinatý“ Pete je rybář, který vyrůstal s příběhy o tom, jak jeho otec zabil velkého bílého žraloka. Žraloci jeho otci neprojevili žádné slitování a stejně tak se i Pete chová k nim – loví je, kdekoliv na ně narazí.
Herní vlastnosti:
Žer, objevuj a vyvíjej se v akčním RPG v otevřeném světě.
Zahraj si kompletní příběhovou kampaň, kterou vypráví Chris Parnell. (Saturday Night Live, 30 Rock, Rick a Morty)
Žer lidi, konzumuj živiny a hledej vzácnou žraločí kořist, abyses mohl vyvinout nad rámec toho, co zamýšlela příroda.
Prozkoumej 7 velkých regionů včetně bažin, turistických pláží, průmyslových přístavů, otevřeného moře a dalších. Užij si živoucí svět, ve kterém se střídá den a noc.
Odemkni si různé evoluční výhody a rozvíjej svého žraloka v průběhu kampaně.
Lovecké skupiny a systém kořisti – lidé se brání! Bojuj proti různým druhům lovců od malých člunů až po pobřežní hl...

Parametry Maneater (XONE)

Výrobce Deep Silver
Konzole Xbox One
Druh Akční

Podobné produkty

Podobné fráze: