Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Life Is Strange (Xbox ONE)

Life Is Strange (Xbox ONE)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Objevte výhody Xbox ONE  LIMITOVANÁ EDICE OBSAHUJE - 32 stránkový artbook - soundtrack na CD Jedná se o kompletní edici pětidílné adventurní série, ve které je hlavní aktérkou mladá studentka fotografie Max Caulfield. Ta v jednu chvíli úplnou náhodou zjistí, že dokáže cestovat v čase, který umí přetáčet a zachrání tak svoji kamarádku před jistou smrtí. Projdete tak spolu...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Life Is Strange (Xbox ONE)

Popis Life Is Strange (Xbox ONE)

Popis produktu
Objevte výhody Xbox ONE 
LIMITOVANÁ EDICE OBSAHUJE
- 32 stránkový artbook
- soundtrack na CD
Jedná se o kompletní edici pětidílné adventurní série, ve které je hlavní aktérkou mladá studentka fotografie Max Caulfield. Ta v jednu chvíli úplnou náhodou zjistí, že dokáže cestovat v čase, který umí přetáčet a zachrání tak svoji kamarádku před jistou smrtí. Projdete tak spolu s Max neuvěřitelně emotivním příběhem, který vás nejednou dokáže překvapit.
Life is Strange je hra, jejíž děj je plně ve vaší režii. Každý váš krok a čin má své následky a je jen na vás, kterou cestu si zvolíte a čí osud ovlivníte. 
Tato hra je tak trochu jako film. Hlavní hrdinka Max je sice talentovaná studentka, ale v její třídě je spíše outsiderem, než aby byla součástí party. Po odhalení svých skrytých schopností, díky kterým zachrání svoji nejlepší kamarádku, však dokáže neuvěřitelné věci a společně začnou odhalovat temnou stranu podzimního městečka Arcadia Bay a také pravdu, která se skrývá za zmizením jejich spolužačky Rachel.
Díky vyjímečným schopnostem, které Max v sobě objevila, si začnete uvědomovat, že měníte minulost i budoucnost a to může mít i ničivé následky. Zvlášť když se v okolí města začnou dít prapodivné události. Každý moment a změna v životě se tak počítá a každý čin má své následky. Ať jsou kladné nebo záporné.


Technické parametry
Ostatní
Platforma:
XONE
Typ hry:
Adventura
Věková kategorie:
16
Druh lokalizace:
Anglická

Parametry Life Is Strange (Xbox ONE)

Výrobce Square Enix
Konzole Xbox One
Druh Adventury

Podobné produkty

Podobné fráze: