Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  LEGO HARRY POTTER 5-7 (Xbox 360)

LEGO HARRY POTTER 5-7 (Xbox 360)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 387 Kč
Další tři díly dobrodružství Harryho Pottera, přepracované do podoby oblíbené dánské stavebnice LEGO. Můžete tak ovládat Harryho a desítky dalších známých postaviček z Bradavic, podobně jako tomu bylo u mnoha jiných populárních filmů, které se dočkaly svého kostičkového přepracování. Hra vznikla pod taktovkou Traveller's Tales a Warner Bros. Od Zobí ulice v Kvikálkově až po Příčnou ulici, Prasink...

Všechny nabídky pro LEGO HARRY POTTER 5-7 (Xbox 360)

Popis LEGO HARRY POTTER 5-7 (Xbox 360)

Další tři díly dobrodružství Harryho Pottera, přepracované do podoby oblíbené dánské stavebnice LEGO. Můžete tak ovládat Harryho a desítky dalších známých postaviček z Bradavic, podobně jako tomu bylo u mnoha jiných populárních filmů, které se dočkaly svého kostičkového přepracování. Hra vznikla pod taktovkou Traveller's Tales a Warner Bros. Od Zobí ulice v Kvikálkově až po Příčnou ulici, Prasinky a Bradavice – plus nové lokace, jako Grimmauldovo náměstí, Ministerstvo kouzel a Godrikův důl – budou hráči narážet na nové tváře, výzvy i magii, které jim umožní připravit se na konečný střet s lordem Voldemortem. Co nás čeká? Učte se nová kouzla a přijímejte nové výzvy. Daleko více hádanek, kouzel, prozkoumávání a samozřejmě osobitého humoru. Pochopitelná temnější atmosféra, které vévodí samotný Pán zla.

Parametry LEGO HARRY POTTER 5-7 (Xbox 360)

Výrobce Warner Bros Interactive
Konzole Xbox 360
Druh Adventury

Podobné produkty

Podobné fráze: