Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  LEGO HARRY POTTER 5-7 (Xbox 360)

LEGO HARRY POTTER 5-7 (Xbox 360)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Další tři díly dobrodružství Harryho Pottera, přepracované do podoby oblíbené dánské stavebnice LEGO. Můžete tak ovládat Harryho a desítky dalších známých postaviček z Bradavic, podobně jako tomu bylo u mnoha jiných populárních filmů, které se dočkaly svého kostičkového přepracování. Hra vznikla pod taktovkou Traveller's Tales a Warner Bros. Od Zobí ulice v Kvikálkově až po Příčnou ulici, Prasink...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro LEGO HARRY POTTER 5-7 (Xbox 360)

Popis LEGO HARRY POTTER 5-7 (Xbox 360)

MADER computer píše:

LEGO Harry Potter: Years 5-7 je pokrčováním zábavné hry o mladém kouzelníkovi. Její příběh je založen na dílech: Harry Potter a Fénixův řád, Harry Potter a Princ dvojí krve, Harry Potter a Relikvie smrti (první i druhá část). V průběhu děje se budete učit různým kouzelnickým schopnostem a míchání rozmanitých lektvarů. Budete moci odemknout i některé postavy z prvních čtyřech částí. Užijete si nové lokace, jakými jsou například Grimmauldovo náměstí, Ministerstvo kouzel a Godrikův důl. Budete narážet na nové tváře, hádanky i magii, které vám umožní utkat se s tím, jehož jméno nesmíme vyslovit.
LEGO Harry Potter: Years 5-7 dává hráčům šanci vstoupit do jejich oblíbených postav a prostředí. Budete zažívat nová dobrodružství a užívat si skvělou zábavu. Vše je doplněno unikátním LEGO humorem a mimořádným grafickým zpracováním. Od začátku do konce hraní budete účastníky neutuchající akce, kterou si jistě užijí příslušníci celé rodiny.

FilmGame.cz píše:

V druhém dílu hry LEGO Harry Potter Year 5-7 se zúčastníte toho co se odehrálo v posledních třech knižně vydaných dílech (filmově zpracováno ve čtyřech dílech) a znovu se vrátíte do již známých a také nových lokací jako jsou např. Godrikův důl, Grimmauldovo náměstí a Ministerstvo kouzel.
Hlavní rysy:
Naučte se všechna nová kouzla a to včetně prokletí.
Snažte se zdokonalit svoje schopnosti tak abyste byli připraveni na finální boj se samotným Voldemortem.
Objevte a získejte přístup k osmdesáti postavičkám.
Zahrajte si na rozdělené obrazovce s přáteli ve hře pro více hráčů.

Počet hráčů: 2
Minimální konfigurace: konzole Microsoft Xbox 360
Podporované příslušenství: Controller

Info:  zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.
Doporučený věk: 7 let
 
Trailer / gameplay ke hře LEGO HARRY POTTER: YEARS 5-7Překlad nebo vyhledávaná slova  hry LEGO HARRY POTTER: YEARS 5-7:  

Electro World s.r.o. píše:

Dobrodružní hra XBOX 360 LEGO HARRY POTTER 5-7 CLASSIC prináší závěrečné tři kapitoly příběhu známého čaroděje v oblíbeném podání. Opět hrajete za Harryho a jeho přátele, aby jste odvrátili zlo. Nechybí oblíbený kooperativní mód, množství nových prostředí a herních možností.

MALL.CZ píše:

LEGO Harry Potter: Years 5–7 vychází z posledních třech knih o Harrym Potterovi a posledních čtyřech filmů a provádí hráče hrdinnými dobrodružstvími Harryho Pottera v mudlovském i čarodějnickém světě.

Parametry LEGO HARRY POTTER 5-7 (Xbox 360)

Výrobce Warner Bros Interactive
Konzole Xbox 360
Druh Adventury

Podobné produkty

Podobné fráze: