Kde jsem: Katalog > JUST DANCE 2017 UNLIMITED - PS4

JUST DANCE 2017 UNLIMITED - PS4

Obrázek není k dispozici
Koupit za 888 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
888 Kč
Sejděte se s rodinou nebo přáteli, protože je čas začít tancovat! Nejúspěšnější série tanečních her všech dob, které se prodalo již přes 60 milionů kusů, se znovu vrací! V Just Dance 2017 na vás čeká více než 40 nových skladeb, šest herních módů, celoroční pravidelné updaty a přístup k 200+ písním přes Just Dance Unlimited! Přidejte se k více než 118 milionům lidí z celého světa, kteří již tanci ...

Doporučujeme

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis JUST DANCE 2017 UNLIMITED - PS4

Sejděte se s rodinou nebo přáteli, protože je čas začít tancovat! Nejúspěšnější série tanečních her všech dob, které se prodalo již přes 60 milionů kusů, se znovu vrací! V Just Dance 2017 na vás čeká více než 40 nových skladeb, šest herních módů, celoroční pravidelné updaty a přístup k 200+ písním přes Just Dance Unlimited!
Přidejte se k více než 118 milionům lidí z celého světa, kteří již tanci s Just Dance propadli a předveďte své nejlepší taneční pohyby! Vytancujte se do padnutí za znění Cheap Thrills od Sii ft. Sean Paul, Lean On od Major Lazer & DJ Snake ft. MO a Sorry od Justina Biebera. Oživte si klasické hity jako je Don’t Stop Me Now od Queen anebo, pokud jste spíše na J-pop, roztancujte se k písni Po Pi Po, jak ji zpívá Hatsune Miku!
V Just Dance 2017 se objevují všechny nejlepší písně od aktuálních hitů po staré dobré rodinné klasiky, včetně:Cheap Thrills – Sia ft. Sean PaulLean On – Major Lazer ft. MØ & DJz SnakeSorry – Justin BieberDADDY – PSY ft. CL z 2NE1Worth It – Fifth Harmony ft. Kid InkDon’t Stop Me Now – QueenPo Pi Po – Hatsune MikuEl Tiki – MalumaSeptember – Equinox StarsWhat Is Love – Ultralove 90Radical – Dyro & Dannic…a mnoha dalších!

Tančete za pochodu s vylepšenou aplikací Just Dance Controller! (pro iOS a Android, kompatibilní s konzolemi Wii U, Xbox One, PS4 a s PC)Váš chytrý telefon bude zaznamenávat vaše pohyby a hodnotit je – není k tomu třeba žádná kamera, Kinect ani PS Move!Zvěčněte na fotografiích zábavné chvilky z Just Dance, aplikujte na ně ulítlé filtry a sdílejte je na svých nejoblíbenějších sociálních sítích!Kdekoliv a kdykoliv si můžete prohlížet videa na Just Dance TV. Sledujte, lajkujte a sdílejte exkluzivní videa, mezi která patří autotance, lekcetance, materiály ze zákulisí hry a Just Dance Minutes.Hrajte až v šesti hráčích najednou.Zatancujte si do rytmu přes 200 skladeb a exkluzivního přídavného obsahu po celý rok s Just Dance Unlimited!1 (Wii U, Xbox One, PS4, PC)Služba tance na vyžádání se v...

Podobné fráze: