Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Just Dance 2016 (WiiU)

Just Dance 2016 (WiiU)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Rozjeďte párty s nejnovějším pokračováním Just Dance. Nový ročník populární taneční hry přináší opět to nejlepší. Spousta nových herních módů, nové písničky a nové vizuální zpracování – to je Just Dance 2016. Udělejte z každé párty opravdový zážitek! Ponořte se do žhavých hudebních pecek a tanečních stylů a podělte se o své taneční umění s ostatními. Ve hře vás čeká více než ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Just Dance 2016 (WiiU)

Popis Just Dance 2016 (WiiU)

Popis produktu
Rozjeďte párty s nejnovějším pokračováním Just Dance. Nový ročník populární taneční hry přináší opět to nejlepší. Spousta nových herních módů, nové písničky a nové vizuální zpracování – to je Just Dance 2016. Udělejte z každé párty opravdový zážitek!
Ponořte se do žhavých hudebních pecek a tanečních stylů a podělte se o své taneční umění s ostatními. Ve hře vás čeká více než 40 aktuálních pecek, včetně “Blame” od Calvin Harris Ft. John Newman nebo “Uptown Funk” od Marc Ronson Ft. Bruno Mars a samozřejmě nechybí ani zlaté hity jako třeba “Let’s Groove” od Equinox Stars.
Nové módy a herní prvky zažehnou každou párty! Just Dance 2016 letos posouvá zábavu na novou úroveň a umožní vám připravit nejlepší párty všech dob!. S konzolemi Wii U, Xbox One, a PS4 můžete také využívat aplikaci pro váš mobilní telefon.


Technické parametry
Ostatní
Platforma:
WiiU
Typ hry:
Párty
Věková kategorie:
3
Druh lokalizace:
Anglická
Multiplayer:
Ano

Parametry Just Dance 2016 (WiiU)

Výrobce UbiSoft
Konzole Nintendo Wii
Druh Taneční
Multiplayer Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: