Kde jsem: Katalog > GRAND THEFT AUTO V (GTA 5) - PS4

GRAND THEFT AUTO V (GTA 5) - PS4

Obrázek není k dispozici
Koupit za 888 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
888 Kč
GTA 5 pro Playstation 4 v plné výbavě! GTA V maximálně využije sílu Playstation 4 a přinese zážitek díky celé řadě vylepšení, které hra doznala. GTA 5 se proti PS3 verzi může pochlubit vylepšenou umělou inteligencí, vyšším rozlišením a detailnější grafikou. V Playstation 4 verzi GTA 5 vás čeká hustější doprava, větší dohlednost, a také pokročilé efekty počasí a poškození. Grand Theft Auto 5 pr...

Doporučujeme

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis GRAND THEFT AUTO V (GTA 5) - PS4

GTA 5 pro Playstation 4 v plné výbavě!
GTA V maximálně využije sílu Playstation 4 a přinese zážitek díky celé řadě vylepšení, které hra doznala. GTA 5 se proti PS3 verzi může pochlubit vylepšenou umělou inteligencí, vyšším rozlišením a detailnější grafikou. V Playstation 4 verzi GTA 5 vás čeká hustější doprava, větší dohlednost, a také pokročilé efekty počasí a poškození.

Grand Theft Auto 5 pro PS4, to je ten živý, neustále se vyvíjející GTA svět. Budete prozkoumávat tento obrovský svět nebo stoupat po zločineckém žebříčku.
Spojíte se s dalšími hráči GTA při různých kšeftech a za peníze budete nakupovat auta, domy nebo vylepšovat vaší postavu. Můžete si také zahrát v tradičních módech nebo vytvářet nový obsah a ten pak sdílet s komunitou Grand Theft Auto.

Grand Theft Auto Oline bude zahrnovat nový obsah vytvořený a vydaný od premiéry GTA Online a to včetně širokého arzenálu zbraní, spousty nových aut, nemovitostí, nových "džobů", ale také nejrůznější možností při úpravě vaší postavy.
Pokud již patříte k online komunitě hráčů GTA, pak budete mít možnost přenést své postavy z Grand Theft Auto Online do Playstation 4 verze.


Hlavní rysy Grand Theft Auto V:
GTA série poprvé pro herní konzoli Playstation 4.
Ve GTA 5 se ujmete rovnou tří hlavních hrdinů. Bývalého bankovního lupiče Michaela, šílence a kriminálníka Trevora a vymahače dluhů Frankieho
Mezi temito potstavami si budete moct libovolně přepínat skrze "rychlé menu".
V tomto díle GTA pro PS4 se budete moci pohybovat nejen po městě, ale také v okolních horách, plážích a přilehlém okolí.
Los Santos ve kterém se GTA5 odehrává je větší než herní svět Red Dead Redemption, GTA IV a San Andreas dohromady.


Čekají vás města, vojenská základna, divočina, ale i oceánské dno
Single i multiplayer
Novátorský způsob hry v otevřeném světě a nový styl vyprávě...

Podobné fráze: