Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Focus Home Interactive Blood Bowl (Xbox 360)

Focus Home Interactive Blood Bowl (Xbox 360)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Co takto spojit Warhammer a Americký fotbal dohromady? Ano je to tu ! Tato hra představuje koktejl výbuchu zlosti a fair play! Tato hra kombinuje strategickou část Warhammeru a sportovní vyžití amerického fotbalu! Dále vám však hra nabídne neskutečně brutální zprostředkování sportu! Vytvoř si svůj vysněný tým, který buď bude zastupovat lidi, orky, elfy, trpaslíky, skaveny, lizardmeny nebo goblin...

Všechny nabídky pro Focus Home Interactive Blood Bowl (Xbox 360)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Focus Home Interactive Blood Bowl (Xbox 360)

Co takto spojit Warhammer a Americký fotbal dohromady? Ano je to tu ! Tato hra představuje koktejl výbuchu zlosti a fair play! Tato hra kombinuje strategickou část Warhammeru a sportovní vyžití amerického fotbalu! Dále vám však hra nabídne neskutečně brutální zprostředkování sportu! Vytvoř si svůj vysněný tým, který buď bude zastupovat lidi, orky, elfy, trpaslíky, skaveny, lizardmeny nebo gobliny! Ponoř se do velice autentického zpracování amerického fotbalu Blood Bowl!

Parametry Focus Home Interactive Blood Bowl (Xbox 360)

Výrobce Focus Home Interactive

Podobné produkty

Podobné fráze: