Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Far Cry 4 (Xbox 360)

Far Cry 4 (Xbox 360)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ups, toto bylo nečekané."Opět" čistokrevné šílenství, ale tentokrát se ocitáme ... v Himalájích? V klasické a oblíbené hratelnosti známé v sérii Far Cry si můžete užít Kyra-dech beroucí, nebezpečný a divoký himálajský region sužován režimem despotického samozvaného krále. Využívejte rozsáhlý arzenál zbraní, vozidel a zvířat a napište svůj vlastní příběh......

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Far Cry 4 (Xbox 360)

Popis Far Cry 4 (Xbox 360)

FilmGame.cz píše:

Ukryt mezi vrcholky Himálají leží Kyrat, země tradici a násilí. Budete hrát za Ajay Ghale a vydáte se do do Kyratu, zmítaného občanskou válkou za svržení represivního režimu diktátora Pagan Mina.
Far Cry 4 přináší nový, rozsáhlý a otevřený herní svět, s novými zbraněmi, vozidly, divokými zvířaty, herními lokalitami a především novým příběhem.

Ve Far Cry 4 nebudete mít holé ruce. Budete dobývat hlídková stanoviště ze sloního hřbetu. S pomocí své gyrokoptéry vyletíte k oblakům a budete rozsévat smrt výbušninami. Skály zde nejsou jen na okrasu, ale je to další plocha pro hru, kde budete mít nesčetné příležitosti k boji, lovu a prozkoumávání.
Prozkoumejte a přejděte tento obrovský nevypočitatelný svět, kde se nebezpečí může skrývat za každým rohem. Budete čelit obrovskému množství překážek v podobě nebezpečných protivníků.

K lezení po skalách využijete vystřelovací hák, jímž se také můžete vymrštit do vzduchu a poté sletět dolů do údolí kontrolovaným volným pádem ve speciálním obleku. S sebou si ponesete skutečně unikátní arsenál zbraní, jenž vám umožní přistoupit k problémům dle svého uvážení.
Zvolte ostřelování, plížení, či otevřený útok. Pokud všechno ostatní selže, může se pro vás stát divoká fauna Kyratu cenným spojencem, nebo také tím nejhorším nepřítelem… Vítejte na Kyratu, vítejte ve Far Cry 4.

Hlavní rysy Xbox 360 Far Cry 4:
Hra Far Cry 4 pro X360
Far Cry 4 stojí na stejné úspěšné DNA jako jeho cenami ověnčený předchůdce.
Rozsáhlý herní svět, s novými zbraněmi, vozidly, lokalitami a novým příběhem.
Odehrává se v Himálaji, v Kyratu, země tradici a násilí.
Čeká vás ostřelování, plížení, či otevřený útok.
Skály zde nejsou jen pro parádu, ale jsou součástí herní plochy.
K dispozici budete mít unikátní arsenál zbraní, jenž vám umožní přistoupit k problémům dle svého uvážení.
Fauna na Kyratu pro vás může být cenným spojenc...

SOFTCOM.cz píše:

GAX30299
Far Cry 4 (XBox360)

Pro hraní této hry je možná nutné vlastnit placený zlatý účet Microsoft. Tuto nutnost pro danou hru prosím zkontrolujte na stránkách výrobce hry.

Lokalizace česká / české titulky

Datum vydání: 21.11.2014

Ups, toto bylo nečekané."Opět" čistokrevné šílenství, ale tentokrát se ocitáme ... v Himalájích?
V klasické a oblíbené hratelnosti známé v sérii Far Cry si můžete užít Kyra-dech beroucí, nebezpečný a divoký himálajský region sužován režimem despotického samozvaného krále. Využívejte rozsáhlý arzenál zbraní, vozidel a zvířat a napište svůj vlastní příběh v exotickém otevřeném horském světě!

Toto je Far Cry, jak jste ho ještě nezažili. Far Cry 4 je next-gen tělem i duší, a kromě dramaticky vylepšené grafiky díky podpoře nové generace konzolí si vylepšením prošla i hratelnost a jednoduše si můžete užít ještě více"všeho" na co jste u Far Cry zvyklý.

Hlavní rysy:
Expanzivní, pohlcující otevřený svět z pohledu první osoby
Hra se odehrává v Kyrate-dech beroucím himálajském regionu
Region sužuje despotický samozvaný král
Rozsáhlý arzenál zbraní, vozidel a zvířat
Napište svůj vlastní příběh v exotickém otevřeném světě

Alza.cz píše:

Hra pro konzoli - hra Far Cry® 4 stojí na stejné úspěšné DNA jako jeho cenami ověnčený předchůdce, zároveň přináší nový, rozsáhlý a otevřený herní svět, který Vás totálně pohltí. Těšit se můžete na nové zbraně, vozidla a divoká zvířata
Země Kyrat, ležící mezi Indií a Nepálem, je vedena tvrdou rukou tohoto excentrického diktátora Pagana Mina, který se sám prohlásil jejím králem. Právě s ním a jeho bláznivými kousky se budete muset vypořádat, pokud chcete splnit své poslání. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 82% Far Cry 4 navlékla na starou známou kostru množství nových prvků, kterých si sice nemusíte všimnout hned, ale po bližším zkoumání zjistíte, že vývojáři odvedli kus opravdu poctivé práce. – Games.cz VypnutoVynechat z LightBoxu Vykukovat na vás...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Hra Ubisoft Xbox 360 Far Cry 4 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. UBTUSX2016900 - Platforma: Xbox 360 Typ hry: akční Vydavatel: UBISOFT Lokalizace: České titulky Datum vydání: 20.11.2014 Distribuce: oficiální ČR Far Cry® 4 stojí na stejné úspěšné DNA jako jeho cenami ověnčený předchůdce. Hra zároveň přináší nový, rozsáhlý a otevřený herní svět, který Vás totálně pohltí. Těšit se můžete na nové zbraně, vozidla a divoká...

Parametry Far Cry 4 (Xbox 360)

Výrobce UbiSoft
Konzole Xbox 360
Druh Akční

Podobné produkty

Podobné fráze: