Kde jsem: Katalog > ESD CZ PS4 - One Piece Burning Blood - WANTED PACK

ESD CZ PS4 - One Piece Burning Blood - WANTED PACK

Obrázek není k dispozici
Koupit za 393 Kč
Dostupnost: Skladem
393 Kč
Před koupí si prosím zkontrolujte nastavený region na Vaší konzoli, který musí souhlasit se zakoupenou licencí. Licence zakoupená s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat. One Piece Burning Blood - WANTED PACK Tento úžasný WANTED PACK vám dává přístup k: • 6 alternativním verzím hratelných postav s novými speciálními chvaty a kostýmy: Ace a Shanks ve stylových černých oblecích, Sabo oble...

Doporučujeme

Popis ESD CZ PS4 - One Piece Burning Blood - WANTED PACK

Před koupí si prosím zkontrolujte nastavený region na Vaší konzoli, který musí souhlasit se zakoupenou licencí.
Licence zakoupená s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat. One Piece Burning Blood - WANTED PACK
Tento úžasný WANTED PACK vám dává přístup k:

6 alternativním verzím hratelných postav s novými speciálními chvaty a kostýmy: Ace a Shanks ve stylových černých oblecích, Sabo oblečený jako Lucy, Zoro se svou slavnou bandanou a rozedraným oblečením a Doflamingo a Trafalgar Law z duelu na Dressrose.

8 novým kostýmům: Nami, Robin, Hancock, Perona a Koala se do boje přidávají ve svých sexy plavkách. Seznamte se také s mladší verzí Whitebearda, novým kostýmem pro Lawa a Bony Clayem s tváří Nami!

4 nastavitelným HUDům v barvách postav Doflamingo, Sabo, Ace a Trafalgar Law.
Veškerý doplňkový obsah obsažený v tomto balíčku je k dispozici ke stažení na PS4™ a PS Vita
PS4: One-time licence fee to download to multiple PS4 systems. Sign in to PSN is not required to use this on your primary PS4, but is required for use on other PS4 systems.
PS Vita: One-time fee for use of downloads on up to 3 activated compatible Portable Console systems.
See Health Warnings for important health information before using this product.
Tento kupon s kódem je vydán společností Sony Network Entertainment Europe Limited a jeho uplatnění mohou vůči vydavateli provést pouze uživatelé, kteří jsou držiteli účtu SEN (dříve známého jako účet v síti PlayStation®Network) registrovaného v České republice. Pro uplatnění kuponů s kódem pro obsah/služby klasifikované jako „18“ musejí být uživatelé držiteli hlavního účtu SEN starší 18 let. Kromě toho platí, že uživatelé musejí být starší 7 let a uživatelé do 18 let musí mít souhlas rodičů. Mohou platit ještě další věková omezení. Pro účty SEN platí Podmínky poskytování služeb PlayStation™Network (PSN). Přístup k obsahu/službám, na který se vztahuje tento kupon s kó...

Podobné fráze: