Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Defender of The Crown (Xbox)

Defender of The Crown (Xbox)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Robin Hood – Defender Of the Crown je remake původní koncepce hry Defender of the Crown, přičemž nyní jde o unikátní kombinaci strategické a akční části hry. Strategie je taková, že by mělo dojít k ustálení ve sjednocení středověké Anglie, ke střádání peněz pro návrat krále Richarda a bojovat se všemi, kteří si činí neoprávněně nároky na peníze. Vžijete se tak do kůže zbojníka Robina Hooda a jeho...

Všechny nabídky pro Defender of The Crown (Xbox)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Defender of The Crown (Xbox)

Robin Hood – Defender Of the Crown je remake původní koncepce hry Defender of the Crown, přičemž nyní jde o unikátní kombinaci strategické a akční části hry. Strategie je taková, že by mělo dojít k ustálení ve sjednocení středověké Anglie, ke střádání peněz pro návrat krále Richarda a bojovat se všemi, kteří si činí neoprávněně nároky na peníze. Vžijete se tak do kůže zbojníka Robina Hooda a jeho přátel, kteří budou chránit zemi před nepřáteli. V akční části hry na vás čeká šermování, turnaje a přepady v lese. Zajímavé je rovněž dobývání hradů.

Parametry Defender of The Crown (Xbox)

Výrobce Strategie
Konzole Game Boy Advance

Podobné produkty

Podobné fráze: