Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Cyberpunk 2077 (PS4)

Cyberpunk 2077 (PS4)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Toto akční RPG od vývojářů CD Projekt RED, kteří se proslavili sérií Zaklínač (The Witcher), čerpá ze stolní hry Cyberpunk od Mika Pondsmitha. Jak napovídá název, fantasy vystřídá sci-fi a děj se bude odehrávat v nepříliš vzdálené budoucnosti. A jak už bývá u her tohoto žánru zvykem, množství ani kvalita technologických vymožeností nestačí na to, aby ukojila lidskou chamtivost a hloupost. Příb...

Popis Cyberpunk 2077 (PS4)

Gameonsale.cz píše:

Cyberpunk 2077 je akční dobrodružství v otevřeném světě zasazené do Night City, megalopole posedlé mocí, půvabem a tělesnými modifikacemi. Vy hrajete jako V, nájemný zločinec, který pase po jedinečném implantátu, jenž je klíčem k nesmrtelnosti. Můžete své postavě upravovat kyber výbavu, schopnosti a herní styl a zkoumat rozlehlé město, kde vaše rozhodnutí utvářejí příběh a svět kolem vás.HRAJTE JAKO NÁJEMNÝ ZLOČINECStaňte se kyberpunkerem, městským žoldákem vybaveným kybernetickými vylepšeními, a vybudujte svou legendu v ulicích Night City.ŽIJTE VE MĚSTĚ BUDOUCNOSTIVstupte do obrovského otevřeného světa Night City – do místa, které zavádí nové standardy grafiky, komplexnosti a hloubky.UKRADNĚTE IMPLANTÁT, KTERÝ ZARUČUJE VĚČNÝ ŽIVOTPřijměte tu nejriskantnější zakázku svého života a najděte prototyp implantátu, který je klíčem k nesmrtelnosti.
 
Každý hráč, který si zakoupí titul Cyberpunk 2077 na PS4 nebo XBOX ONE má možnost BEZPLATNĚ titul upgradovat na Gen5 konzole (tzn. PlayStation 4 -> PlayStation 5 nebo XBOX ONE -> XBOX SERIES X)
 
Hra obsahuje tyto fyzické předměty:- obsahuje blueRay nosiče hry- oboustranný obal- Průvodce světem, který popisuje herní prostředí a příběh- pohlednice z Night City- mapa Night City- nálepkyPřibalené digitální bonusy:- herní soundtrack- mini artbook s výběrem obrázků ze hry- digitální komiks „Cyberpunk 2077: Tvůj hlas"- dokument Cyberpunk 2020- tapety na plochu a mobil

Megaknihy.cz píše:

Cyberpunk 2077 je akční dobrodružství v otevřeném světě zasazené do Night City, megalopole posedlé mocí, půvabem a tělesnými modifikacemi. Vy hrajete jako V, nájemný zločinec, který pase po jedinečném

Super Gamer.cz píše:

Cyberpunk 2077 je RPG od tvůrců série Witcher.
Hra se bude odehrávat ve světě vytvořeném Mikem Ponsmithom, jedním z otců cyberpunk žánru a tvůrcům kultovní klasiky, stolové pen-and-paper RPG hry, Cyberpunk.

Okay.cz píše:

CYBERPUNK 2077 NOČNÍ MĚSTO ZMĚNÍ KAŽDÉHO Příběh Cyberpunku 2077 se odehrává v otevřeném světě města pojmenovaného Night City, tedy Noční město. Tato metropole je doslova posednutá mocí, pompézností a tělesnými modifikacemi. Vaše postava pojmenovaná „V“ je nájemným žoldákem, který pátrá po jedinečném implantátu, který je údajně klíčem k nesmrtelnosti. Čeká na vás tak jedinečný příběh, který navíc ovlivníte svými rozhodnutími. HRAJTE ZA PSANCE Staňte se cyberpunkem, pouličním žoldákem vybaveným...

Alza.cz píše:

Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční a RPG, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus Otevřený svět zasazený do té nejživější a nejnebezpečnější metropole budoucnosti – Night City. Johnny Silverhand - v roli legendárního rockerboye se objeví hollywoodský herec Keanu Reeves! V balení průvodce světem, pohlednice, mapa, nálepky a digitální bonusy
56% Cyberpunk 2077 od studia CD Projekt Red je vynikajícím akčním RPG, které hráče zavede do atraktivního prostředí futuristického velkoměsta. Výborná hratelnost vás chytne a nepustí, stejně tak i povedený příběh a zajímavé postavy. Skvělý dojem ze hry ovšem kazí technické nedostatky a nestabilita hry. (Alza Magazín) Vítejte ve futuristickém mega-městě Night City, kde zločinnost dosahuje ohromných výšin, ale všichni zde i přesto chtějí...

Patro.cz píše:

Rok 2077. Svět je zlomen. Jednotky MegaCorps řídí každý aspekt života z obřích věžáků, tyčících se vysoko nad ulicemi města. Ty jsou ovládány pouličními gangy, technologickými podvodníky, pasáky a dalšími kriminálními živly. Mezitím stojí všeobjímající dekadence, sex a pop kultura, mísící se s násilím a zločinem a nesplnitelným slibem Amerického snu. Jsi V - cyberpunk.
Začíná nový život
Ve světě kyberneticky vylepšených pouličních bojovníků, hackerů a korporátních zločinců, právě dnes začíná tvůj první krok k možnosti stát se legendou.
Z fantasy do sci-fi
Od tvůrců ságy Zaklínač přichází sci-fi v otevřeném světě, které se vyznačuje vysokou dávkou temnoty, 80. vizuálem a především uvěřitelným prostředím s vychytanými dialogy.
Herní obsah:
*Hraj jako nájemný zločinec - Staň se kyberpunkerem, městským žoldákem vybaveným kybernetickými vylepšeními, a vybuduj svou legendu v ulicích Night City.
*Žij ve městě budoucnosti - Vstup do obrovského otevřeného světa Night City – do místa, které zavádí nové standardy grafiky, komplexnosti a hloubky.
*Ukradni implantát, který zaručuje věčný život - Přijmi tu nejriskantnější zakázku svého života a najdi prototyp implantátu, který je klíčem k nesmrtelnosti.

Parametry Cyberpunk 2077 (PS4)

Výrobce CD Projekt
Konzole PlayStation 4
Druh Akční

Podobné produkty

Podobné fráze: