Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Captain Toad: Treasure Tracker (Wii U)

Captain Toad: Treasure Tracker (Wii U)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Sem tam zbabělý, sem tam odvážný – takový je Captain Toad, který brzy vyrazí na své první samostatné dobrodružství na Wii U! Drobného hrdinu ze Super Mario 3D World čeká v této plošinovce plné hádanek celá řada levelů. Použijte Wii U GamePad k natáčení kamery v rámci samostatných úrovní a veďte Toada bezpečně na jejich konec. Na cestě ho čeká mnoho dobrodružství na nichž se bude muset vypořádat i...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Captain Toad: Treasure Tracker (Wii U)

Popis Captain Toad: Treasure Tracker (Wii U)

MADER computer píše:

Sem tam zbabělý, sem tam odvážný – takový je Captain Toad. Drobného hrdinu ze Super Mario 3D World čeká v této plošinovce plné hádanek celá řada levelů. Použijte Wii U GamePad k natáčení kamery v rámci samostatných úrovní a veďte Toada bezpečně na jejich konec. Na cestě ho čeká mnoho dobrodružství na nichž se bude muset vypořádat i s obřími nepřáteli.
Captain Toad dostane na své pouti parťačku Toadette. Jenže narozdíl od klasických videoherních hrdinů nemají Captain Toad a Toadette žádné zvláštní schopnosti – tito prďolové nemohou ani skákat! Navíc se téměř všeho bojí, ale k dobrodružství se staví čelem. Vyzbrojeni čelovkami a nezdolnou vůlí se musí prokousat nepřáteli zamořenými místy, přičemž každá lokace je plná hádanek a secretů.
Mrňaví hrdinové pasou po tom největším pokladu. Tím je artefakt známý jako Power Star. Ten byl na začátku hry ukraden chamtivým ptákem, jménem Wingo, který naší dvojici lovců pokladů neustále znepříjemňoval život a dokonce unesl Toadette! Je na vás byste pomohli Toadovi znovuzískat Power Star, zachránit Toadette a nadobro se vypořádat s Wingem.

HERNÍ PRVKY

Zahrajte si za Toada a Toadette v jejich prvním samostatném dobrodružství
Použijte Wii U GamePad a prozkoumejte úroveň ze všech úhlů
Lovte ukryté poklady napříč více 70 úrovněmi
Captain Toad: Treasure Tracker vychází exkluzivně na Wii U

MALL.CZ píše:

Sem tam zbabělý, sem tam odvážný – takový je Captain Toad, který vyráží na své první samostatné dobrodružství! Drobného hrdinu ze Super Mario 3D World čeká v této plošinovce plné hádanek celá řada levelů.

Alza.cz píše:

Hra pro konzoli , která původně vyšla na Wii U, nyní přichází na Nintendo 3DS. Nová verze navíc obsahuje miniaturní úrovně inspirované královstvími ze Super Mario Odyssey. Je tu také možnost hrát s rodinou nebo přáteli - jeden hraje za Kapitána Toada a druhý mu může pomáhat, třeba tuřínovou krycí palbou.
81% Jedná se o velmi roztomilou hru. Úrovně jsou zábavné, kreativní a náročné. Někdy odvážný, někdy zbabělý je Captain Toad  ze Super Maria 3D World. Vydejte se na jeho první samostatné dobrodružství. Prokousejte se zamořenými místy Captain Toad dostane na své cestě kamarádku...

EuroKing píše:

Product Features Software Games:
Kompatibilita:
kompatibilní s: Nintendo 3DS
Všeobecné:
Žánr: Puzzle
Altersfreigabe nach USK: Od 6 let
Vhodné pro věkové skupiny dle PEGI: PEGI 3
Max. počet hráčů: 1
Módy:
Singleplayer: ano
Menu jazyky:
němčina: ano
angličtina: ano
francouzština: ano
italština: ano
španělština: ano
Řeč:

Parametry Captain Toad: Treasure Tracker (Wii U)

Konzole Nintendo Wii
Druh Akční

Podobné produkty

Podobné fráze: