Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Captain Toad: Treasure Tracker (Wii U)

Captain Toad: Treasure Tracker (Wii U)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Sem tam zbabělý, sem tam odvážný – takový je Captain Toad, který brzy vyrazí na své první samostatné dobrodružství na Wii U! Drobného hrdinu ze Super Mario 3D World čeká v této plošinovce plné hádanek celá řada levelů. Použijte Wii U GamePad k natáčení kamery v rámci samostatných úrovní a veďte Toada bezpečně na jejich konec. Na cestě ho čeká mnoho dobrodružství na nichž se bude muset vypořádat i...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Captain Toad: Treasure Tracker (Wii U)

Popis Captain Toad: Treasure Tracker (Wii U)

MADER computer píše:

Sem tam zbabělý, sem tam odvážný – takový je Captain Toad. Drobného hrdinu ze Super Mario 3D World čeká v této plošinovce plné hádanek celá řada levelů. Použijte Wii U GamePad k natáčení kamery v rámci samostatných úrovní a veďte Toada bezpečně na jejich konec. Na cestě ho čeká mnoho dobrodružství na nichž se bude muset vypořádat i s obřími nepřáteli.
Captain Toad dostane na své pouti parťačku Toadette. Jenže narozdíl od klasických videoherních hrdinů nemají Captain Toad a Toadette žádné zvláštní schopnosti – tito prďolové nemohou ani skákat! Navíc se téměř všeho bojí, ale k dobrodružství se staví čelem. Vyzbrojeni čelovkami a nezdolnou vůlí se musí prokousat nepřáteli zamořenými místy, přičemž každá lokace je plná hádanek a secretů.
Mrňaví hrdinové pasou po tom největším pokladu. Tím je artefakt známý jako Power Star. Ten byl na začátku hry ukraden chamtivým ptákem, jménem Wingo, který naší dvojici lovců pokladů neustále znepříjemňoval život a dokonce unesl Toadette! Je na vás byste pomohli Toadovi znovuzískat Power Star, zachránit Toadette a nadobro se vypořádat s Wingem.

HERNÍ PRVKY

Zahrajte si za Toada a Toadette v jejich prvním samostatném dobrodružství
Použijte Wii U GamePad a prozkoumejte úroveň ze všech úhlů
Lovte ukryté poklady napříč více 70 úrovněmi
Captain Toad: Treasure Tracker vychází exkluzivně na Wii U

Parametry Captain Toad: Treasure Tracker (Wii U)

Výrobce Nintendo
Konzole Nintendo Wii
Druh Akční

Podobné produkty

Podobné fráze: