Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Call of Duty: Modern Warfare 2 (Xbox 360)

Call of Duty: Modern Warfare 2 (Xbox 360)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Call of Duty: Modern Warfare 2

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Call of Duty: Modern Warfare 2 (Xbox 360)

Popis Call of Duty: Modern Warfare 2 (Xbox 360)

MADER computer píše:

Příběh nás postupně uvádí do role příslušníka amerických Rangers, Pfc. Josepha Allena v Afghánistánu. Za Roache, ještě spolu se starým známým "Soapem" MacTavishem, se dostanete na Kamčatku. Nakouknete za zdi gulagu nebo si prožijete atentát na civilní obyvatelstvo. Dojde k útoku ruských vojsk na americkou pevninu a osud roztočí kolotoč mizérie v jednom jediném očekávání - Válka.

FilmGame.cz píše:

Příběh Call of Duty: Modern Warfare 2 je mnohem více opředený tajemstvím než předchozí díl. Úmysly hlavního padoucha Makarova nebudou známy téměř do konce hry. Přesně jako v reálu tedy budete často posíláni na místo určení bez valných informací, případně s úplně zkreslenou představou a až na místě vám dojde skutečná realita. Potěšující zprávou je, že se z prvního dílu vrací celá řada postav, v čele s kapitánem MacTavishem aka Soapem. Pronikání do hry je tak o poznání příjemnější.
Pokračování 4. dílu série z dob moderního vojenství, kde se opět podíváte na střední východ v roli amerického mariňáka. Ve hře se dočkáte spousty starých dobrých zbraní včetně M16, M40, ale také nových jako sniperky SR25M nebo L85A2. Toto pokračování průkopnické série Call of Duty, Modern Warfare 2, přidává poprvé v dějinách videoher hudební doprovod z dílny skladatele Hanse Zimmera, laureáta cen Academy Award, Golden Globe Award, Grammy Award a Tony.

Hlavní rysy:
Zcela nový herní režim, který podporuje souhru dvou hráčů na rozdělené obrazovce, nabízí jedinečný příběh podle jiného scénáře, než jaký je použit v tažení pro jednoho hráče.
Hráč se s jednotkou zvláštního nasazení dostává do stresu časovek a úkolových misí.
Připravte se na zápřah, až budete zpřístupňovat nové mise zvláštních jednotek, kde každá nová bude náročnější než ta předchozí.
Mezi misemi objevíte ty nejvýznamnější z tažení pro jednoho, mise oblíbené fanoušky z Call of Duty 4: Modern Warfare i zbrusu nové, exkluzivní mise.
Nově je možné v jedné ruce držet pistoli a ve druhé nůž.
Jeden z levelů vás vezme přímo na vesmírnou stanici.
Po každém splněném levelu se odemkne jedna Challenge mise.
Počet hráčů: 4
Multiplayer: ANO
Minimální konfigurace: konzole Microsoft Xbox 360
Podporované příslušenství: Controller
Info:  zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.
Doporučený věk...

Parametry Call of Duty: Modern Warfare 2 (Xbox 360)

Konzole Xbox 360
Druh Akční

Podobné produkty

Podobné fráze: