Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Call of Duty: Black Ops III (Xbox One)

Call of Duty: Black Ops III (Xbox One)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vítejte v temné budoucnosti, kde vzniká nový druh Black Ops vojáků. Rozdíl mezi člověkem a strojem se pomalu vytrácí. Nanotechnologie a augmentace jsou všudypřítomné. Využijte všechny vaše nadlidské schopnosti v naprosto přepracované kampani, až po čtyři hráče v kooperaci. Vítejte v Black Ops III. 3 hry v jednom COD: Black Ops III kombinuje tři unikátní samostatné herní módy - Kampaň, Multipla...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Call of Duty: Black Ops III (Xbox One)

Popis Call of Duty: Black Ops III (Xbox One)

SOFTCOM.cz píše:

GAX4057
Call of Duty: Black Ops 3 XONE

Pro hraní této hry je možná nutné vlastnit placený zlatý účet Microsoft. Tuto nutnost pro danou hru prosím zkontrolujte na stránkách výrobce hry.

Datum vydání: 6.11.2015

Call of Duty: Black Ops III je další díl ze série populárních stříleček zaměřených na tajné vojenské jednotky pro speciální nasazení, takzvané Black Ops. Tentokrát se podíváme do relativně blízké budoucnosti, v níž se stírají hranice mezi lidstvím a moderními technologiemi. Hru vyvíjí studio Treyarch a jedná se o nejambicióznější díl celé série. Co myslíte? Je správné, aby člověk nahrazoval části svého těla biomechanickými součástkami za účelem překračování vlastních limitů? Ve hře se můžeme těšit na trojici klasických modů a to kampaň, multiplayer a zombie mod. Celý díl rozhodně nepopře, že se inspiroval hrami jako legendární Deus Ex.

Zaběhnutá fps střílečka, kterou si užijí fanoušci adrenalinových her.
Trojici klasických modů a to kampaň, multiplayer a zombie mod.
Přiběh zaobírající se bio-technologií a možností vylepšování lidského těla pomocí mechanických součástí a chipů. Pohrávání si se složitostí etické otázky a vnímání obav, zda takovým zásahem neztrácíme vlastní lidství.

MADER computer píše:

Veteráni i nováčci série Call of Duty, kterým učaroval svérázný mód, v němž s přáteli bojujete proti tlejícím zombíkům, jistě uvítají tuto našlapanou kolekci, přinášející hned 8 remasterovaných klasických map z her Call of Duty: World at War, Call of Duty: Black Ops a Call of Duty: Black Ops 2.
PEGI: 18

Alza.cz píše:

Hra pro konzoli - edice obsahuje základní hru a herní dodat Zombies Chronicles. Unikátní kombinace 3 herních módů: Kampaň, Multiplayer a Zombie.
% Přepracované vydání oblíbených zombie map k sérii Call of Duty, která vyzdvihuje zážitek na novou úroveň. Snažte se přežít co nejdéle a vzít s sebou co nejvíce zombíků. Čelte hrozbě až ve čtyřech hráčích a kryjte si navzájem záda! Taktika je základ Pouze střelba a běh kupředu bitvu nevyhraje. Prozkoumejte jednotlivá bojiště a nalezněte...

Parametry Call of Duty: Black Ops III (Xbox One)

Výrobce Activision
Konzole Xbox One
Druh Akční
Multiplayer Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: