Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Call of Duty 4 Modern Warfare (Xbox 360)

Call of Duty 4 Modern Warfare (Xbox 360)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Call of Duty 4: Modern Warfare vybaví hráče arzenálem těch nejmodernějších a nejsilnějších soudobých zbraní a přivede jej na ta nejzrádnější žhavá pomezí naší planety, do boje proti skupině ničemných nepřátel, kteří představují celosvětovou hrozbu. Jako američtí mariňáci nebo britští vojáci S.A.S. se hráči musí probojovat spletitým příběhem plným nečekaných zvratů a používají nejmodernější techno...

Všechny nabídky pro Call of Duty 4 Modern Warfare (Xbox 360)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Call of Duty 4 Modern Warfare (Xbox 360)

Call of Duty 4: Modern Warfare vybaví hráče arzenálem těch nejmodernějších a nejsilnějších soudobých zbraní a přivede jej na ta nejzrádnější žhavá pomezí naší planety, do boje proti skupině ničemných nepřátel, kteří představují celosvětovou hrozbu. Jako američtí mariňáci nebo britští vojáci S.A.S. se hráči musí probojovat spletitým příběhem plným nečekaných zvratů a používají nejmodernější technologii, obrovskou palebnou sílu i koordinované pozemní a letecké útoky na bitevním poli, kde jsou rychlost, přesnost a vzájemná komunikace nezbytným klíčem k vítězství. Call of Duty 4 Modern Warfare prohlubuje také zážitek ze hry pro více hráčů a poskytuje svým internetovým fanouškům zbrusu nové společenství ve hře pro houževnaté a vytrvalé nadšence, které si navíc můžete nastavit dle vlastních požadavků.:
Call of Duty 4 Modern Warfare -

Parametry Call of Duty 4 Modern Warfare (Xbox 360)

Výrobce Active
Konzole Xbox 360
Druh Akční
Multiplayer Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: