Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3)

Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 288 Kč
Další díl tolik úspěšné FPS, která se tentokrát přesouvá do současnosti a nabídne tak bohatý arsenál nejmodernějších a nejsilnějších zbraní, s nimiž se budete pokoušet řešit celou řadu zapeklitých situací v bojových zónách po celém světě. V průběhu hlavní kampaně se dostanete do řady dramatických akčních momentů a neustále se budete ocital v zajímavých a hlavně nových situacích. V jednu chvíli se...

Všechny nabídky pro Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3)

Popis Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3)

Další díl tolik úspěšné FPS, která se tentokrát přesouvá do současnosti a nabídne tak bohatý arsenál nejmodernějších a nejsilnějších zbraní, s nimiž se budete pokoušet řešit celou řadu zapeklitých situací v bojových zónách po celém světě. V průběhu hlavní kampaně se dostanete do řady dramatických akčních momentů a neustále se budete ocital v zajímavých a hlavně nových situacích. V jednu chvíli se tak z vás stane sniper hluboko za nepřátelskou linií, ve chvíli další podniknete frontální útok po slanění s helikoptéry BlackHawk a dojde i na letecké útoky proti nepříteli tisíce metrů nad zemí. Minimální požadavky: konzole Sony PlayStation 3. Pro stažení multiplayerových map je nutná registrace na Playstation Network.

Parametry Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3)

Konzole PlayStation 3
Druh Akční
Multiplayer Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: